Archives

Yusuf K

Çalışanlar çok kibar, servis çok iyi, restoran çok temiz ve yemekler hijyenik ortamda yapılıyor. Pideler ve yemekler çok lezzetli…. Yemekten sonra sütlaç yemeyi unutmayın. Fiyatlar gayet iyi… Herkese tavsiye ederim.

Hakan Baysal

Sırf yemeğin yanında gelen pide ekmekler için bile gelinir. Gerek sulu yemek gerek pideleri çok güzel. Pidede aşmış kendilerini, değişik çeşitler var. Keşke İstanbul’un daha çok yerinde olsalar. Ve bizi Yemeklerinin bu lezzetinden daha çok istifade etmemizi sağlasalar.

Cansu Cuma

Geçenlerde X bir pidecide pide yerken, babamın “Pideyi esas Nizam’da yiyeceksin.” demesi üstüne “Hay hay!”layıp teşrif ettiğim mekan. Pidenin her anlamdaki ölçüsü iyiydi. Bir daha ki gidişlerimde diğer lezzetlere de teker teker şans vereceğim aşikar.

Molly Weasley

When we went on recommendation, we were very pleased with the taste. We eat a meat cubed pita, sausage-kashar cheesed pita and kashar cheesed pita. The taste for the all three was very nice. Nizam Pide is a nice alternative, I would recommend if you want to feel different and quality tastes. 🙂