Üç ayrı lokasyonda hizmet veren pidecimiz aynı zamanda fırın sütlaç çeşitleri ile de siz değerli müşterilerimize çok yönlü bir hizmet kalitesi sunuyor. Paket servisi seçeneğimiz de bulunuyor. Dileyenler Taksim, Harbiye ve Galatasaray şubelerimizden birine gelerek misafirimiz olabilir. Paket servislerimizin ise geniş bir ağı bulunuyor.

Galatasaray semtinde Galata, Kasımpaşa ve Şişhane başta olmak üzere birçok semte paket gönderilerimiz mevcuttur. Taksim çevresinde Fındıklı, Tarlabaşı ve Gümüşsuyu noktalarına da paket servislerimiz mevcuttur. Dileyenler ürün kataloglarımızı inceledikten sonra telefon numaralarımızdan birini tuşlayarak siparişlerini dakikalar içerisinde tamamlayabilir. İsteyenler ise online web sitemize girerek hem ürünlerimizi inceleyebilir hem de diledikleri lezzetleri ev ve iş yerlerine getirtebilirler.

Sütlaç Çeşitleri

Dileyenler pidelerimizi tattıktan sonra enfes ve özgün tatlı çeşitlerimiz ile yemeklerini taçlandırabilir. İlk fırın sütlaç çeşidimiz arasında farklı ve yeni bir deneyim sunan dondurmalı sütlaç çeşitlerimiz geliyor. Beyaz Zambak hijyen belgesine sahip olan tüm gıda seçeneklerimiz uygun fiyatları ile de müşteri memnuniyetini zirveye taşıyor. Dondurma ve sütlaç gibi iki ayrı tadı zarif bir servis görüntüsü ile sizlere sunan salonlarımız organik sütlerle sağlığınızı da düşünüyor. 40 yıllık deneyimimiz ve vizyonumuz ile birlikte sizlere en doğal, leziz ve görsel olarak da doyurucu tatları sunmaya devam ediyoruz. Bu sütlaç çeşitlerimizde sadece Kahramanmaraş dondurması kullanıyoruz.

Yeni tatlara açık olan ve bunlardan en az birini deneyimlemek isteyen müşterilerimize fırın sütlaç menümüzde birçok farklı lezzet sunuyoruz. Meyveli sütlaç çeşitlerimiz de bunlardan biri. Kuru kayısı başta olmak üzere klasik sütlaç tatlısına ayrı tatlar getiren salonlarımız yemek üstü tatlı keyiflerine de ayrı bir bakış açısı getiriyor. Sütlaçların üstünde kullandığımız diğer meyveler kuru incir ve kuru üzümdür. Siparişlerinize göre hem kuru kayısılı hem de kuru incirli sütlaç çeşitlerimiz de masalarınıza ve adreslerinize geliyor. Fırında hazırlanan sütlaçlara eklenen ve tamamen organik olan meyveler en nitelikli gıdaların en ucuz fiyatlarla birleşerek sizlere sunulmasını sağlıyor. 40 yılın deneyimini farklı lezzetler durağında müşterilerine arz eden salonlarımızda muzlu ve fındıklı sütlaç çeşitleri de bulunuyor.

İnstagram’da Takip Edin Facebook’ta Takip Edin Twitter’da Takip Edin