1982 yılından beri İstanbul Taksim’de hizmet veren Nizam Pide yaptığı pidelerle ziyaretçilerine eşsiz bir ziyafet deneyimi sunuyor. 2000’li yılların başında yaptığı girişimler neticesinde Türkiye’nin İlk Tescilli Pidecisi olma ünvanını elde etmiştir.

1982’den günümüze özünü ve aslını koruyarak üretilen pideler Nizam Pide ustaları tarafından özenle ve bol malzemeli olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan pideler müşterilere hızlı ve sıcak bir şekilde servis edilmektedir. Pidelerin hamurları Nizam’ın özel karışımı ile kendine has bir lezzete sahiptir. Pidelerde en taze ve en iyi malzemeler kullanılmaktadır. Pastırmalı pidede Kayseri pastırması, sucuklu pidede Afyon sucuğu, kavurmalı pidede Rize kavurması gibi özel yöresel malzemeler tercih edilmektedir. Her pidede Trabzon’un meşhur tereyağı kullanılmaktadır. Nizam Pide, İstanbul’da bu tür yöresel tatlara rahatlıkla ulaşabileceğiniz restoranlardır.

Nizam Pide’nin en çok tercih edilen özel pideleri de mutlaka denemeniz gereken lezzetlerdir. Nizam Spesiyal Pide, Doktor Nizam Pide ve Gurme Karışık Pide ziyaretçilerin damak tadını coşturmaktadır. Nizam’ın özel pidelerini mutlaka denemelisiniz. Özel pideler bol malzemeli Nizam’ın pide ustaları tarafından ağzınıza layık bir şekilde hazırlanmaktadır. Altta Nizam’ın özel pidelerini inceleyebilirsiniz.

DOKTOR NİZAM PİDE

DOKTOR NİZAM PİDESPESİYAL

24 ₺

Özel Nizam pide hamuru, kavrulmuş kıyma üzerine kuşbaşı et, taze kaşar ve sarımsak
Gözat

GURME KARIŞIK PİDE

GURME KARIŞIK PİDE

24 ₺

Kıymalı pide üzerine rendelenmiş taze kaşar, dilim sucuk ve sos
Gözat

NİZAM SPESİYAL PİDE

NİZAM SPESİYAL PİDESPESİYAL

25 ₺

Rendelenmiş kaşar peyniri, domates, dilimlenmiş sucuk, pastırma, kavurma, mantar, sos ve tereyağı
Gözat

Türkiye’nin İlk Tescilli Pidecisi

Nizam Pide, müşterilerine daima temiz ve hijyenik koşullarda ürettiği gıdaları servis eder. Temizlikten ve hijyenden asla ödün vermez. Nizam Pide sahip olduğu temizlik ilkesi sayesinde Beyoğlu Belediyesi tarafından Beyaz Zambak Hijyen Belgesi’ne layık görülmüştür. Nizam Pide restoranlarında dileyen müşteriler mutfakları gezip denetleyebilmektedir. Türkiye’nin İlk Tescilli Pidecisi olması münasebetiyle müşterilerine her zaman en temiz koşullarda, en taze malzemelerden en iyi pideyi sunmayı ilke edinmiştir.

40 yıllık geçmişi ile kendini kanıtlayan Nizam Pide sunumuyla da ihtişamını göstermektedir. Ülkemizde tescilli pideci olan Nizam, yemeklerden sonra da sunuma hazırladığı sütlaçlar ile de sadece pidede değil aynı zamanda tatlıda da en iyisi olduğunu göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizi Nizam’ın meşhur lezzetli pidelerinin ve sütlaçlarının tadına bakmaya davet ediyoruz.