Yemeklerimiz

Gurme Karışık Pide

Rize’nin meşhur kavurması, hakiki kayseri sucukları, Trabzon ve yöresel peynirleri, mevsimsel sebzeler, domates ve biberin odun ateşinde buluşarak harmanlandığı harika bir lezzet. Kendinize bir iyilik yapın ve gurme lezzetimizi şimdi deneyin.

Stok kodu: PD006 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Gurme Karışık Pide

Sıradan bir pideci olmaktan çok daima gurme lezzetleri müşterilerine sunmaya çalışan Nizam Pide, Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olarak bu yolda ne kadar istekli olduğunu da kanıtladı. Gurme Karışık Pide işletmemizin ustalık eserlerinden olup birçok lezzetin harmanlanması sonucunda ortaya çıkmaktadır. Nizam Pide’nin yüzlerce müdavim müşterisinin olmasının başlıca sebebi ise tüm pidelerinde veya diğer ürünlerinde tedarik zinciri konusunda çok hassas olmasıdır. 70’li yıllardan beri ürünlerimizde kullanacağımız malzemeleri her daim yöresinden temin ederek gerçek lezzeti yakalamaya çalışıyoruz. Örneğin birçok pideci gibi sucuk alırken marketten değil, Kayseri’nin en iyi yerel üreticilerinden satın alıyoruz. Bu da haliyle Nizam Pide’nin farkını ortaya koyuyor ve yıllar geçmesine rağmen aynı müşterilerimizi güler yüzlü bir şekilde tekrar işletmemizden gönderebiliyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve aldıkları hizmetten tatmin olduklarını gösteren yüz ifadeleri bizim adımıza en büyük kazanımdır. Gurme karışık pide içerisindeki günlük ve taze ürünlerle Türk mutfağında çok önemli bir yer kazanmış durumdadır. Tek lezzet yerine ağzında lezzet patlaması yaşamak isteyenlerin tercihi olmalıdır. Nizam Pide olarak tüm ürünlerimizde standart olarak bol malzeme kullanmaktayız, bu sayede gurme karışık pide sizin için koca bir öğün yerine geçecektir. Lezzeti ile mutlu eden gurme karışık pide aynı zamanda sizi tok tutacaktır.

Pidelerimizin lezzetinin sırrı aslında Karadenizli ustalarımızın ellerinde saklıdır. Karadenizli Ustalarımız organik malzemeler ile hazırladıkları özel hamuru ve iç harcı odun ateşinde ısıttığımız özel fırınımıza sürerler. Pidelerin adeta bir gofret gibi çıtırdaması ve iç malzemenin tam olması gerektiği gibi harmanlanması bu doğallıktan gelmektedir. Odun ateşinin verdiği koku ve üzerine sürülen hakiki tere yağının çıtırdamasını hiç unutamayacaksınız.

Nizam Pide olarak İstanbul’un 3 bölgesinde, İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye’de değerli müşterilerimizi misafir ediyoruz. Geniş mekânlarımız ve aile için uygun salonlarımız ile kalabalık olsanız dahi size konforu yaşatabiliyoruz. Aynı zamanda Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinden sipariş alarak kapınıza kadar gurme karışık pideyi çıtır çıtır getiriyoruz. Siparişlerinizi internet üzerinden veya telefon yolu ile şimdi yapabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.