Yemeklerimiz

Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç

10,00

Nizam’ın meşhur fırın sütlacı üzerine birinci sınıf kuru kayısı ve kuru incir doldurularak servis edilir. En iyi malzemeler kullanılarak üretilen bu 40 yıllık lezzet bugün sizi mutlu etmeye yetecektir.

Stok kodu: SUT04 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç

Nizam pide 40 yıllık klasik lezzeti olan Fırın Sütlaca farklı malzemeler ekleyerek gurme lezzetler yakalamaktadır. Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç ’da bunlardan birisi olup sütlacın o tatlılığının yanında meyvelerin ferahlığını birleştirerek hem enerji yönünden yüksek bir lezzet hem de ferahlatıcı bir ara öğün ortaya çıkarmıştır. Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olsak da meslek hayatımıza sütlaç ile başlamış olmamız ve 70’li yıllardan beri bu işi yapıyor olmamız sayesinde bugün Türkiye’nin en iyi sütlaçlarını yapabilmekteyiz. Sırrımız ise çok basit; maharetli ustalarımız, her zaman en kaliteli malzemeleri kullanıyor olmamız ve odun fırınımız.

Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç için öncelikle en iyi üreticilerden alınan taze sütler kaynatılır. Nizam pide asla paket süt veya eskimiş sütleri hiçbir ürününde kullanmaz. Kaynayan sütlere sadece pirinç ve şeker eklemesi yapıldığı için Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç doğaldır. Zira başka hiçbir katkı veya kıvam maddesi sütlacın içerisine giremez. Maharetli ustalarımızın elinde karışım en doğru kıvamı aldıktan sonra topraktan yapılmış çömleklere boşaltılarak taş fırına sürülür. Taş fırınımız tamamen doğal olup odun ateşi ile ısıtılmaktadır, bu sayede sütlaçlar doğal bir ortamda pişerek o odunların kokusunu da bünyelerine çekerler. Sonrasında yine en iyi üreticilerden aldığımız kuru meyveler müşterilerimizin tercihine göre sütlaç üzerine bol malzemeli olarak eklenir. Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç çok doyurucu ve gününüzün iyi geçmesini sağlayacak kuvvetli bir ara öğündür.

Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç’ı İstanbul’da bulunan 3 şubemizden birisine misafir olarak tüketebilirsiniz. Galatasaray, Harbiye ve İstiklal Caddesinde bulunan şubelerimiz geniştir ve aileleriniz için uygundur. Her türlü organizasyon ve kalabalık arkadaş grupları içinde mekanlarımız yeterlidir. Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç ürününü haftanın her günü ve her saati şubelerimize misafir olarak tüketebilirsiniz.

Şubelere gelmeden Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç’ı paket servis olarak isteyen değerli müşterilerimiz ise sipariş geçmek için internet sitemizi veya telefon numaralarımızı kullanabilirler. Kuryelerimiz şimdilik sadece Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerine paket servis götürmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kuru Kayısılı Kuru İncirli Sütlaç” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir