Yemeklerimiz

Patlıcan Kebabı

37,00

Bir sebze ile etin buluşması hiç bu kadar anlamlı olmamıştı. En iyi patlıcanlar ile kuzu-dana eti karışımından oluşan köftelerin birleşmesi sonucunda damağınızda oluşacak lezzet patlamasına dayanmaya hazır olun. Bol malzemeli ve yanında mezeleri ile birlikte servis edilmektedir.

Stok kodu: KBP03 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Patlıcan Kebabı

Patlıcan kebabı ülkemizin birçok yerinde yapan fakat aslen doğu bölgelerinde meşhur olan, kebapların şahı diyebileceğimiz kadar lezzetli bir kebap çeşitlidir. Pişmiş patlıcanların köfte ile buluşması sonucu lezzetlerin harmanlanması gerçekleşir ve pamuk gibi bir kebap ortaya çıkar. Köfteler Trakya bölgesinin kuzu etleri ve biraz da dana eti ile kıyılarak en iyi kıvama getirilir. Odun ateşinde pişen bu kebap, üzerinde tutan dumanı içine çektiğinizde lezzetini size zaten kendi anlatır ve bize bir laf bırakmaz. Henüz Nizam Pide’nin patlıcan kebabını hiç tüketmemiş olan değerli ziyaretçilerimizi yanında pişmiş biber, közlenmiş domates, acılı ezme ve özel hamurla üretilmiş ekmeklerimizle beraber servis edilen bu kebabı tatmak adına şubelerimize davet ediyoruz.

Nizam Pide kurulduğu günden bu yana yaptığı kebapları bir ticari ürün olarak değil müşterilerinin yüzünü güldürmesi gereken bir sebep olarak görür. Şubelerimizden tatmin olmuş ve güler yüzle ayrılan müşterilerimiz bizlerin en büyük kazanımıdır. Bu doğrultuda patlıcan kebabı, diğer tüm kebaplar ve hatta mezelerimizde kullanılan malzemeleri organik ve yöresel üreticilerden temin ediyoruz. Yıllardır yakaladığımız lezzet standardının hiç bozulmaması ve müşterilerimizin her zaman şubelerimizden güler yüzle ayrılmasının sebebi de budur. Asla paketlenmiş hazır ürün tüketmiyor, odun ateşinde yaktığımız odunları alırken dahi titiz hareket ediyoruz.

Patlıcan kebabı maharetli kebap ustalarımızca odun ateşinde ısıtılan özel fırınlarda pişirilir. Bu sayede tamimiyle doğal bir süreç sonrasında masanıza kadar servis edilmektedir. Bol malzemeli olduğu için 1 porsiyonu dahi fazlasıyla zengin bir öğün geçirmenize sebep olacaktır. Yanında özel yapımımız olan buz gibi bir ayran içmeyi de ihmal etmeyin derim. Aileleriniz, arkadaş gruplarınız veya tek başınıza geleceğiniz şubelerimiz ferah ve büyük mekanlardır. Dilediğiniz kadar vakit geçirebileceğiniz mekânlarımız yazları klimalı serin ve kışında sıcacıktır.

Patlıcan kebabını hemen ikram etmek için sizleri Şimdilik İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye şubelerimizden birisine bekliyoruz. Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş ikamet eden veya iş yeri bu bölgelerde bulunan müşterilerimiz ise internet yolu ile veya telefon ile paket siparişi verebilirler.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Patlıcan Kebabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir