Yemeklerimiz

Nizam Special Pide

35,00

Adından da anlaşılacağı gibi en özel pidemiz ile karşınızdayız. Nizam Special Pide içerisinde tüm malzemelerimiz bulunmakta ve hepsi de bol miktarlarda eklenmektedir. Doyurucu ve lezzet patlaması yaşatan bir pide yemek için doğru seçim.

Stok kodu: PD018 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Nizam Special Pide

Nizam Special Pide aslında Türk mutfağının pizzası olarak söylenebilir. İçerisindeki malzemelerin çeşitli olması ve bol şekilde eklenmesi ile görüntüsü pizzayı andırsa da daha ilk lokmada lezzetinin çok ötede olduğunu fark edeceksiniz. Nizam Pide’nin her zaman prensip haline getirdiği yöresel ürünlerin kullanımı bol çeşit malzemeli olduğu için en çok Nizam Special Pide’de kendisini hissettirmektedir. İçerisinde hakiki Trabzon tereyağı, Trabzon ve çeşitli Karadeniz bölgelerinden peynirler, Kayseri pastırması, kayseri sucuğu, mevsimlik organik sebzeler bulunmaktadır. Bu muhteşem lezzetlerin tamamı Nizam Pide’nin özel hamuru ile birleşerek odun ateşine verilir. Organik lezzetlerin ve maharetli ustalarımızın sayesinde ortaya gerçekten çok özel bir pide çıkar.

Nizam pide tüm pidelerinde olduğu gibi Special Pide ürününde de yöresel lezzetlerin kullanımına önem verir. Pastırmasını Kayseri’nin en iyi yerel üreticilerinden, peynirini de hakeza Karadeniz bölgesinin en iyi yöresel üreticilerinden temin eder. 70’li yıllardan beri lezzet standartını hiç bozmamış olmasının altında yatan sebep budur. Nizam Pide olarak mutfaklarımızda hijyene çok önem veriyor ve bu alanda almış olduğumuz ödüllerle de gurur duyuyoruz. Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olarak tüm pidelerimizi doğal odun ateşi ile ısınan fırınlarda pişiriyoruz. Bu sayede pide önünüze hem sıcacık gelirken hem de o meşhur koku ile iştahınızı kabartıyor. Tüm pidelerimiz odun ateşinden çıkar çıkmaz üzerine sürülen hakiki tere yağı ile lezzette tavan yaptırılır.
Karadeniz ve Türk mutfağının meşhur lezzetlerini ferah ve geniş mekânlarımızda tatmanız için sizi İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye şubelerimizden dilediğinize bekliyoruz. Güler yüzlü personelimizin sunumu ile tadacağınız tüm yöresel lezzetler o yörenin ustaları tarafından özenle hazırlanmaktadır. Nizam Special Pide’yi tattıktan sonra tekrar geleceğinizi ve arkadaşlarınıza dahi önereceğinizin garantisini veriyoruz.

Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinde bulunan değerli müşterilerimiz aynı zamanda paket sipariş şeklinde de Nizam Special Pideyi isteyebilirler. Paket servislerinde pidelerin kapınıza kadar sıcak ve çıtır çıtır gelmesi için özel paketlemeler kullanılmakta ve kuryelerimiz çok hızlı bir şekilde pideyi adresinize ulaştırmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nizam Special Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir