Yemeklerimiz

Kaşarlı Pide

28,00

Bol malzemeli, Karadenizli ustalarımızın özel hamuru ile şekillendirilmiş ve çıtırlığı dillere destan kaşarlı pide. Özel tasarlanmış ve sadece odun ateşi ile ısıtılan fırınlarımızdan çıkan bu doyurucu lezzeti deneyin.

Stok kodu: PD002 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Kaşarlı Pide

Pideyi bu sefer etsiz tercih etmek isteyenler için düşündüğümüz bol taze kaşarlı pide. Hijyen şartlarında çok titiz olan ve bu alanda ödüllü bir kaç pideciden birisi olan Nizam Pide, kaşarlı pidenizi de hijyen ödüllü mutfağında hazırlıyor. Pidede kullanılan tüm malzemeler yöresinden ve günlük olarak getirtilmektedir. Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olan ve adeta bu konuda sektörün lokomotifi olan Nizam Pide, ürünlerinde her daim birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Bu sayede yıllardır müşterilerine aynı lezzeti sunabilmiş ve müşterilerinin yıllardır tercih ettikleri bir yer haline gelebilmiştir.

Rize’nin kültürünü ve pidelerini İstanbul’da ayağınıza kadar getirdik. Kaşarlı pide her biri Karadeniz yemeklerinde uzman Karadenizli ustalarımızın ellerinden çıkar. Ustalarımız pidelerimizi Karadeniz usulü yaptıkları için pideyi İstanbul’da yersiniz fakat kendinizi Rize’de zannedersiniz. Özellikle Karadeniz mutfağı ile ilk kez tanışacak misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz, Nizam Pide Kaşarlı Pide ve diğer tüm yöresel lezzetleri ile haftanın her günü sizleri beklemektedir.

Nizam Pide olarak ürünlerimizin malzemelerini aracılardan değil direkt olarak kalitesini denetlediğimiz ve kontrol ettiğimiz üreticilerden almaktayız. Bu üreticilerin tamamı yöreseldir ve sizlere sunduğumuz lezzet hangi yöreye ait ise malzemelerini de o yöreden almaktayız. Nizam Pide aslında Anadolu’nun hakiki lezzetlerinin toplandığı bir lezzetler diyarıdır. Kaşar, özel hamur ve tereyağının bu anlamlı buluşması ile ortaya çıkan Kaşarlı Pide sadece tüketildiği gün değil sonraki günler de adından söz ettirecek bir lezzettir.

Kaşarlı pidemizi Harbiye, Galatasaray ve İstiklal Caddesindeki şubelerimizde dumanı üstünde tüketebilirsiniz, mekânlarımızın tamamı geniş ve aile için uygun ferah yerlerdir. Ayrıca Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerine de korumalı paket ve hızlı kuryelerimiz ile siparişlerinizi ayağınıza kadar getiriyoruz. Yöresel lezzetlerin mekânı Nizam Pide’de haftanın her günü sizleri ağırlamak ve enfes lezzetlerimizi en iyi şekilde sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz. Siparişlerinizdeki pideleri dilediğiniz gibi detaylandırabilir, malzemelerinizi ise kendiniz ayarlayabilirsiniz. Özel siparişleriniz için telefon yolu ile sipariş yöntemini kullanmanızı rica ederiz.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kaşarlı Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir