Yemeklerimiz

Vejetaryen Pide

29,00

Et, tavuk ve balık ürünlerini tüketemeyen vejetaryen müşterilerimiz için hazırladığımız ağzınıza layık vejetaryen pide. Mevsimsel otlar, baharatlar ve yöresel özel peynirlerimizin karıştığı vejetaryen pidemiz odun ateşinde pişmektedir.

Stok kodu: PD015 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Vejetaryen Pide

Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olan Nizam Pide vejetaryen müşterilerini de unutmadı. Hazırladığımız vejetaryen pide bu alandaki en iyi pideler arasında bulunmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler vejetaryen müşterilerimizin hassasiyetleri dikkate alınarak tercih edilir. Yöresel ve organik olan bu malzemelerin temin aşamasında ise Nizam Pide 70’li yıllardan bu yana çok hassas davranmaktadır. Daima kaliteli ve birinci sınıf malzeme tercih etmemizden dolayı ürünlerimiz hep aynı lezzette olmaktadır.

Vejetaryen pide içerisinde kullanılan peynirlerimiz ağırlık olarak Trabzon ve Karadeniz bölgesinden gelmektedir. Pidemizin iç malzemeleri ise mevsimlere göre değişkenlik gösterir ve mevsimin en taze sebzelerinden harika bir vejetaryen pide hazırlanır. Tüm pidelerimiz maharetli Karadenizli ustalarımız tarafından yapılır. Pidelerimize özel hamuru hazırlayan ustalarımız sonrasında iç harcı ile buluşan pideyi odun ateşi ile ısınan fırınlarımıza sürerler. Nizam Pide’nin ürünleri fırındaki odundan, pidedeki peynire kadar uzanan bir organik zincir sonrası ortaya çıkar. Bu kaliteyi ve doğallığı vejetaryen pideden aldığınız ilk lokma sonrasında anlayacaksınız. Odun fırınından çıkan vejetaryen pidenin üzerine sürülen hakiki tere yağı ise pidenin lezzetine lezzet katar.

Türk mutfağının ve özellikle Karadeniz mutfağının bir çok ürününü yıllardır müşterilerimize en yüksek kalitede sunuyoruz. Ürünlerimizin büyük bir kısmı et üzerine olsa dahi vejetaryen müşterilerimiz için de enfes yemeklerimiz, pidelerimiz, salatalarımız ve tatlılarımız bulunmaktadır. Yöresel lezzletlerimizi tanımak ve herhangi bir öğününüzü bize emanet etmeniz için sizi şubelerimizden birine bekliyoruz. İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye şubelerimiz geniş ve ferah mekanlardır. Aileleriniz ve arkadaşlarınız ile rahatlıkla gelip dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz. Misafirleriniz onları Nizam Pide’nin lezzetleri ve Karadeniz mutfağı ile tanıştırdığınız için sizlere teşekkür edecekler.

Nizam Pide’nin vejetaryen pidesini tatmak isteyen fakat şubelerimize uzakta olan müşterilerimiz paket sipariş seçeneğini kullanabilirler. Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinden internet yolu ile veya telefon aracılığı ile vejetaryen pide siparişi almaktayız. Vejetaryen pide sıcak tüketilmesi gereken bir üründür ve bu nedenle kuryelerimiz özel paketler kullanarak pidenizi kapınıza kadar sıcacık şekilde getirir.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vejetaryen Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir