Yemeklerimiz

Pastırmalı Kaşarlı Pide

36,00

Fırından çıktığı andaki kokusu, kaşarın uzayan kıvamı ve asla unutmayacağınız lezzeti ile pastırmalı kaşarlı pide sizleri bekliyor. Kendinize bir iyilik yapın ve en kısa zamanda bu ürünümüzü tatmak için bizlerin misafiri olun.

Stok kodu: PD010 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Pastırmalı Kaşarlı Pide

Nizam Pide’nin en çok gurur duyduğu ve müdavimleri tarafından çokça tercih edilen ürünlerinden birisi olan Pastırmalı Kaşarlı Pide . Hamurunun çıtırlığı, pastırmanın o muhteşem kokusu, bol kaşarın uzaması ve üzerindeki tereyağının çıtırtısı. Farkındayım bu sözler bile acıktırdı sizi, bir de bu muhteşem pideyi tatmayı deneyin. Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi Nizam Pide olarak İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye’deki mekânlarımızda sizleri misafir etmekten onur duyarız. Mekanlarımızın tamamı geniş ve ferah olup aileler için çok uygundur. Kalabalık arkadaş gruplarınızla da gelerek keyifle Karadeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini tatma fırsatı bulabilirsiniz.

Nizam Pide olarak tüm ürünlerimizde yöresel lezzetleri kullanmaya büyük özen gösteriyoruz. Pidelerimizde ve diğer tüm ürünlerimizde kullanacağımız malzemeleri yöresi neresi ise oradan temin ediyoruz. Bu temin ettiğimiz yörelerdeki en iyi üreticiler ile çalıştığımız için de ürünlerimiz yıllardır müşterilerimizden tam puan almaktadır. Pastırmalı Kaşarlı Pide’de kullanılan pastırma bizzat Kayseri’deki uzun yıllardır çalıştığımız yerli üreticilerden getirilmektedir. Pastırmanın kalitesini ve pide ile uyumunu ilk lokmanızdan fark edeceğinizin de garantisini veriyoruz.
Pastırmalı kaşarlı pide odun ateşinde, odunların kokusunu alarak doğal bir şekilde pişer. Hiçbir şekilde yapay ateş veya elektrikli fırın kullanılmadığı için kaliteli malzemeler ile oluşan pide lezzette zirveye çıkar. Kaşarın içindeki pastırmaların ateşi görünce kendini bırakması ve özel hamurumuzun çıtırlık kazanması sonrasında masanıza sıcacık servis edilir. Karedenizli ustalarımızın ellerinden çıkan bu muhteşem lezzeti en kısa zamanda denemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz.

Mekanlarımıza gelecek vaktiniz yok ise Pastırmalı kaşarlı pideyi evinize veya iş yerinize de sipariş verebilirsiniz. Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinde ikamet eden değerli müşterilerimiz telefon yolu ile veya internet sitemizi kullanarak siparişlerini geçebilirler. Pastırmalı Kaşarlı Pide bol malzemeli olarak hazırlanmaktadır fakat ekstra talepleriniz olursa telefon yolu ile sipariş vererek bunları iletebilirsiniz. Siparişleriniz özel ambalajlarda soğumayacak şekilde sizlere ulaştırılır, bu sayede ne zaman sipariş verirseniz verin pastırmalı kaşarlı pide fırından çıkmışcasına kapınızda olacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Pastırmalı Kaşarlı Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir