Yemeklerimiz

Pastırmalı Yumurtalı Pide

37,00

Görüntüsünün bile insanı mest ettiği, lezzetin artık son noktalarında olan pastırmalı yumurtalı pidemizi daha denemediniz mi? Kendinize bir iyilik yapın ve bu lezzeti tatmak için daha fazla vakit kaybetmeyin.

Stok kodu: PD014 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Pastırmalı Yumurtalı Pide

Kayseri’den getirdiğimiz o enfes pastırlamaların, incecik kıyılmış hali ve ısınmış pidenin tam ortasına kırılan organik gezen tavuk yumurtası ile birleşmesi sonucu ortaya dillere destan pastırmalı yumurtalı pide çıkar. Pidenin çıtır kenarlarını kullanarak adeta tavada pastırmalı yumurta yercesine ortasına banabilirsiniz. Özel hamuru sayesinde pastırma ve yumurtanın buluştuğu en iyi lezzetin pastırmalı yumurtalı pide olduğunun garantisini veriyoruz.

Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olan Nizam Pide’nin müşterileri tarafından yıllardır tercih edilmesi ve müdavimlerinin olmasının sebebi her zaman aynı lezzeti müşterilerine sunabilmesidir. Bunu yapmasını sağlayan en önemli özelliği de tüm ürünlerin malzemelerinin yöresinden ve bizzat güvenilir üreticilerden satın alınmasıdır. Nizam Pide pastırmalı yumurtalı pide’de kullanacağı pastırmaları, pastırmanın ana vatanı Kayseri’den getirtir. Yıllardır çalıştığı ve birinci sınıf pastırma üreten üreticileri bırakıp asla hazır ürünlere yönelmez. Bu da kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemseyen Nizam Pide’yi ülkemizin en iyi pidecilerinden birisi yapmıştır.

Karadenizli ustalarımızın odun ateşinde pişirdiği pastırmalı yumurtalı pide siparişinizden sonra sizi çok bekletmeden kısa süre sonra masanıza sıcacık gelir. Fırından çıkar çıkmaz tere yağı ile buluştuğu için de hamuru ekstra çıtır olan pidemiz bol malzemelidir. Tam verimli bir öğün yerine geçecek pastırmalı yumurtalı pide kahvaltı için tüketileceği gibi akşam yemeği için de harika bir fikirdir. Özel hamurundan, iç malzemelerine hatta fırında yanan odunlara kadar tüm ürünlerin organik olmasına da özellikle dikkat edilmektedir.

İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye semtlerindeki şubelerimize pastırmalı yumurtalı pidemizi tatmanız amacı ile en kısa zamanda gelmenizi bekliyoruz. Bu lezzet kesinlikle yerine tadılmalı. Sipariş vererek kendi adresine getirtmek isteyen değerli müşterilerimiz ise Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerine giden kuryelerimizden faydalanabilirler. İnternetten sipariş oluşturarak veya şubelerimizi telefon yolu ile arayarak pastırmalı yumurtalı pide siparişi verebilirsiniz.
Tüm pideler Nizam Pide’de sıcacık servis edilir. Adresinize gelecek çalışma arkadaşlarımız da pastırmalı yumurtalı pideyi özel paketlerde getirdikleri için pideniz soğumaz. Sadece soğumamakla kalmaz henüz dumanı üstünde ve özel hamuru halen çıtır halde iken sizlere ulaştırılır.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Pastırmalı Yumurtalı Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir