Yemeklerimiz

Kıymalı Pide

30,00

Damakları coşturan ve kokusunun dahi iştahları kabarttığı kıymalı pidemizi denediniz mi? Özel hamuru ve organik malzemeleri ile odun ateşinde mis gibi pişen kıymalı pide ile harika bir öğün yapacaksınız.

Stok kodu: PD004 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Kıymalı Pide

Açlığı gidermenin pideden daha güzel bir yolu olabilir mi? Nizam Pide 70’li yıllardan bu yana Türkiye’nin en iyi pidelerini yapmakta. Bu yolda da ülkemizin ilk tescilli pidecisi olarak sizlere türlü lezzetleri olması gerektiği gibi sunuyoruz. Tüm ürünlerimizde yöresel lezzetler kullanmaktayız ve bu ürünlerin malzemelerini yine yöresel üreticilerden satın almaktayız. Kıymalı pidemizde kullanılan et makineler ile değil satır ile ustalarımızca kıyılır. Bu sayede sulu kalan et pideye harika bir lezzet katar. Pidesinde yumurta, kaşar gibi ek malzemeler istemeyenler için sade kıymalı pide harika bir tercih olacaktır.

Nizam Pide’yi diğer sıradan pidecilerden ayıran en önemli şey pide yapımının tüm süreçlerini çok ciddiye alıyor olmasıdır. Öncelikle pidenin özel hamurunda ve iç malzemelerinde kullanılacak bütün ürünler birinci sınıf kalitededir. Bunun sebebi ise asla hazır malzeme kullanmayan Nizam Pide’nin tüm malzemeleri yerli üreticilerden günlük almasıdır. Salatalarımıza kadar tüm ürünlerimizde bu titizlik ile çalışmaktayız.

Mekanlarımızda bulunan huzurlu ortamlarda, Karedeniz ve diğer yörelerin en lezzetli yemeklerini size sunuyoruz. Karadenizli ustalarımızın yetenekli elleri ve odun ateşi ile ısıtılan özel fırınlarımızda yapılan kıymalı pidenin kokusunu metrelerce uzaktan alacaksınız. Odun ateşinin sunduğu fırsatla çıtır çıtır olan pideler aynı zamanda çok daha sağlıklı olmaktadır. Fırından çıkan pidenin üzerine ise %100 organik ve doğal tere yağı sürülerek çıtırlığı arttırılır.

Kıymalı pide ve diğer tüm yöresel ürünlerimizi tatmanız için sizi İstanbul’daki mekânlarımıza bekliyoruz. Şimdilik sadece İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye konumlarında hizmet veriyor olsak da yakında daha geniş bir yelpazede hizmet sağlayacağız. Bu mekânlara gelemeyecek durumda olan değerli müşterilerimiz ise Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş semtlerinden kolaylıkla sipariş verebilirler. Kıymalı Pide sıcak tüketilmesi gereken bir üründür ve bu doğrultuda kuryelerimiz kapınıza kadar getirecekleri pideyi özel paketlerde muhafaza ederler. Bunun neticesinde pide hem çok sıcak kalır hem de çıtırlığından bir şey kaybetmez, hamur haline gelmez. Telefon yolu ile veya internet sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kıymalı Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir