Yemeklerimiz

Mantarlı Kaşarlı Pide

Et sevmeyenler veya şık bir öğlen yemeği yemek isteyenler için hazırladığımız çıtır mantarlı kaşarlı pide. Organik mantarlar ve bol taze kaşardan oluşan bol malzemeli bir lezzet sizi bekliyor. Bu lezzeti tatmadan geçmemenizi öneririz.

Stok kodu: PD012 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Mantarlı Kaşarlı Pide

Nizam Pide Türkiye’nin ilk tescilli pidesi olarak damağınıza layık ürünler ortaya çıkarıyor. Mantarlı kaşarlı pide ürünümüz de damakların lezzet sınırlarını zorlayacak olup aynı zamanda çok hafif bir üründür. Yerli üreticilerin özenle ürettikleri mantarlar ve bol miktarda taze kaşarın o harika hamurun üzerinde buluşması sonucu masanıza servis edilir. Nizam Pide’nin 70’li yıllardan bugüne kadar aynı standartı sürdürmesinde kalite prensibinin büyük önemi vardır. Tüm ürünlerimizde kullanılan malzemelerin tamamı organik ve yöresel olarak direkt üreticilerinden temin edilmektedir.

Hijyen kurallarına çok dikkat etmemizin sonucu olarak bu alanda bir çok ödül almış bulunmaktayız. Mantarlı kaşarlı pidenin hazırlandığı mutfaklarımız tüm müşterilerimize açık ve tamamen şeffaftır. Her daim kendinizi evinizde hissetmeniz için tasarlanmış mekanlarımızda güler yüzlü personelimiz sizleri ağırlamak için her an hazır bulunuyorlar.

Mantarlı Kaşarlı Pidenin dillerden dile dolaşan lezzet ününün başlıca sebebi maharetli ustalarımızdır. Karadenizli ustalarımızca yapılan bu harika lezzetin özel hamurunda da tamamen doğal malzemeler kullanılır. Ustalarımızca hazıralanan pide ise sonrasında odun ateşi ile ısıttığımız ve bize özel tasarlanan fırına sürülür. Çıtırlığını ve o kendine has kokusunu da tamamen bu özel fırına borçludur, asla elektrikle çalışan yapay fırınlar ile sizlere pide hazırlamıyoruz.

Mantarlı Kaşarlı Pide standart olarak bol malzemeli olup kaliteli bir öğün yapmanızı sağlayacak büyüklüktedir. Özel hamuru sayesinde hazımsızlık yapmaz ve iştahınızı açarak sonuna kadar zevkle yemenizi sağlar. Nizam Pide olarak Karadeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini ve Mantarlı Kaşarlı Pide lezzetini size İstanbul’un 3 bölgesindeki ferah mekânlarımızda sunmak isteriz. Şimdilik İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye’deki mekânlarımızda haftanın her günü hizmet veriyoruz. Pidelerinizi evinize veya iş yerinize talep ederseniz Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinden olmak şartı ile sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi internet sitemizden veya telefon yolu ile iletebilirsiniz.
Mantarlı Kaşarlı Pidenin en önemli olayı sıcak tüketilmesidir. Bu doğrultuda kapınıza kadar sıcak pide getirebilmek amacı ile kuryelerimiz özel paketler ile pidenizi sizlere ulaştırmaktadır. En kısa zamanda herhangi bir mekânımızda da sizleri görmek isteriz.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.