Yemeklerimiz

Kapalı Kıymalı Pide

30,00

Karadeniz’in yöresel lezzeti kapalı kıymalı pide, enfes Rize kavurması ve taze kaşarın buluşması ile doyurucu bir lezzet. Özel fırınlarımızda hazırlanan bu lezzetin damağınızda bıraktığı tadı hiç unutamayacaksınız.

Stok kodu: PD017 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Kapalı Kıymalı Pide

İstanbul’da yöresel lezzetlere hasret kalanlara sunduğumuz kapalı kıyma pide, bol malzemesi ile harika bir öğün yapmanızı sağlayacak. Türkiye’nin ilk tescilli pidesi Nizam Pide olarak bu Karadeniz lezzetini masanıza en doğru şekilde getiriyoruz. Kapalı kıyma pidenin en can alıcı noktası ise içerisinde bulunan Rize kavurması. Tüm ürünlerimizde yöresel tatları kullanıyor ve ürünleri merkezinden getiriyoruz. Rize’den bizzat getirdiğimiz bu meşhur kavurmanın kokusu ve tadına daha ilk lokmanızda hayran olacaksınız. Yerli besicilerin, en doğal ortamlarda yaptıkları kavurma ile zirveye çıkan Rize’nin kapalı kıymalı pidesini tam da olması gerektiği gibi ve Rize’ye gitmenize gerek kalmadan yiyebileceksiniz.

Rize kavurması ve bol taze kaşarın birleştiği kapalı kıymalı pide özel taş fırınlarımızda ve odun ateşinde pişer. Başka hiçbir pidede duyamayacağınız o enfes kokunun sebebi de budur. Odundan başka hiçbir yanıcı katkı maddesi kullanılmadığı için başından sonra organik bir ürün tüketmiş olursunuz.

Karadeniz’in özel bu tatlarını herhangi bir ustanın pişirmesini beklemeyiz değil mi? Kapalı kıymalı pide, maharetli ve Karadenizli ustalarımızın ellerinden çıkar. Yörede büyümüş ve bu ustalığı edinmiş çalışma arkadaşlarımız ile Rize’nin o kendine has havasını da İstanbul’a getirmiş oluyoruz. Hamurumuzun özel kıvamı ve başka hiçbir pidede bulamayacağınız çıtırlığı da bu ustalarımızın eseridir.

Nizam Pide yöresel ürünlerin ve gurme lezzetlerin bir araya geldiği bir işletmedir. Kapalı kıymalı pide ve diğer tüm lezzetlerimizde kullandığımız en küçük malzemeler dahi yöresinden, ilk üretildiği elden ve en iyi üreticilerden alınır. Asla dışarıdan malzeme almadığımız ve prensip olarak günlük üretilmiş ürünleri kullandığımız için yıllardır müşterilerimize aynı lezzeti sunabilmenin gurunu yaşıyoruz.

Müdavimi olacağınızı garanti ettiğimiz kapalı kıymalı pidemizi İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye’de bulunan şubelerimizde tadabilir veya Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerine siparişle söyleyebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz sıcak, çıtır ve en taze şekilde sizlere korumalı paketler ile ulaştırılır. Karadeniz kültürünü yakından görmek ve diğer tüm yöresel lezzetlerimizi tatmanız için sizleri haftanın her gününde şubelerimizde misafir etmekten mutluluk duyarız.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kapalı Kıymalı Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir