Yemeklerimiz

Doktor Nizam Pide

32,00

Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi Nizam Pide’nin ustalık eserlerinden doktor nizam pide. Hakiki Rize kavurması ve karışımını gizli tuttuğumuz muhteşem Nizam Pide sosula dumanı üstünde harika bir lezzet sizi bekliyor.

Stok kodu: PD005 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Doktor Nizam Pide

Nizam Pide olarak 70’li yıllardan beri yöresel lezzetleri müşterilerimize sunuyoruz. Bu yöndeki en büyük farkımız ise ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeleri yerel üreticilerden organik olarak tedarik ediyor oluşumuz. Bu sayede yıllardır hep aynı lezzetleri hep aynı standartlarda yakalayarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Doktor nizam pidede kullanılan kavurmaların tamamı Rize’deki üreticilerimizden gelir. Asla hazır paket gıdalar hiçbir ürünümüzün hiçbir aşamasında kullanılmaz. Özel hamurunda kullanılan undan, fırından ateş gibi çıktığında üzerine sürülen tere yağına kadar tüm malzemeler organiktir.

Hijyen alanında ödülleri bulunan Nizam Pide, Doktor Nizam Pide ve diğer yöresel ürünlerini sizlere titizlikle hazırlar. Tüm mekânları ferah ve aile ortamına uygun olan işletmemiz de Karadenizli ustalarımız bulunmaktadır. Bu Karadenizli ustalarımız Doktor Nizam Pide’yi özel hamuru ve malzemelerini birleştirdikten sonra odun ateşinde ısıtılmış fırına sürerler. Nizam Pide hiçbir zaman elektronik yani yapay fırınları kullanmaz, lezzetinin büyük kısmı odun ateşinde saklıdır. Odun ateşinin Doktor Nizam Pide’ye verdiği koku ve iç malzemelerinin oluşturduğu ahenk sizi mest edecek. Dilerseniz pideye ek malzemeler koydurarak yeni tatlar da deneyebilirsiniz. Bol malzemeli olarak hazırlanan Doktor Nizam Pide harika bir öğün yerine geçmektedir. Pidelerimiz kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği için de uygundur, özel formüllü hamuru sayesinde asla hazımsızlık yapmayacağı gibi ikincisini yeme isteği oluşturacak kadar da iştahınızı açar.

Güler yüzlü personelimiz ve geniş mekânlarımızda sizleri ağırlayarak Doktor Nizam Pide gibi ürünlerimizi tattırmak isteriz. Şimdilik İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye şubelerimizde hizmet veriyoruz, haftanın istediğiniz gününde şubelerimizden birisine gelerek Karadeniz yöresinin muhteşem lezzetlerinin farkına varabilirsiniz.

Şubelerimize gelecek kadar vakti olmayan değerli müşterilerimiz ise Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinde olmak şartıyla paket sipariş seçeneğini kullanabilirler. İnternet sitemiz üzerinden veya telefon yolu ile iletişime geçerek pratik bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Pidenize ek malzemeler ekletmek veya pişme derecesini belirtmek isterseniz telefon yolu ile sipariş verebilirsiniz. Tüm siparişleriniz özel paketleme yöntemleri ile kapınıza kadar sıcacık ve çıtır çıtır olacak şekilde getirilir.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Doktor Nizam Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir