Yemeklerimiz

Kıymalı Yumurtalı Pide

Çıtır pidenin içinde tam olması gerektiği gibi pişmiş kıyma ve tam ortasında enfes bir yumurta. Pideden dilim alarak, yumurtaya banmanın ve sonra o lezzeti tatmanın verdiği haz ise tarifsiz.

Stok kodu: PD009 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Kıymalı Yumurtalı Pide

Sadece akşam yemeklerinde değil günün her saatinde giden harika bir öğün. Ülkemizin bir çok yöresinde yapılan kıymalı yumurta pide, Nizam Pide’nin en iddialı olduğu ürünlerinden bir tanesi. Karadeniz yöresine uygun olarak yapılan pidenin lezzeti ise malzemeleri, yapılışı ve onu ortaya çıkan maharetli ustaların ellerinde saklı. Çıtır çıtır ve odun ateşinin kokusu ile servis edilen kıymalı yumurtalı pidenin müdavimi olacağınızı şimdiden iddia ediyorum. En çok tercih edilen ürünlerimizden olan bu lezzetten mahrum kalmayın, en kısa zamanda misafirimiz olarak veya evinize sipariş vererek kıymalı yumurtalı pidemizi tadın.

Kıymalı Yumurtalı Pide’de kullanılan tüm malzemeler organiktir. Sadece sıradan bir pideci olmayı değil gurme lezzetler ile halkımıza hizmet etmeyi amaçlayan bir işletme olarak yoluna devam eden Nizam Pide aynı zamanda Türkiye’nin ilk tescilli pidecisidir. Pidenin tüm yapım aşamalarını özenle oluşturduk ve sofranıza gelen pide hem organik hem de gönül rahatlığı ile yiyebileceğiniz şartlarda hazırlanmış bir üründür. Hijyen adına aldığımız ödülleri, misafir olduğunu bir gün kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Nizam Pide olarak her daim kalite her daim lezzetin peşindeyiz, memnuniyetinizi çok önemsiyoruz.

Karadeniz’in güzel etlerinden, satırla teker teker kıydığımız etler ve üzerine tam organik bir yumurtanın eklenmesiyle ortaya harika bir kıymalı yumurtalı pide çıkar. Maharetli Karadeniz yöresinden gelen ustalarımız ise odun ateşi ile ısınan fırınımızda pideye son şeklini vererek ateşe sürer. Çıtır çıtır ve dumanı üstündeki pideye son dokunuşu ise hakiki ev tereyağı yapar. Tamamıyla odun ateşine kadar organik olan bu harika lezzet ise son olarak asıl sahibiyle yani sizlerle buluşur. Yanında ikram edeceğimiz mezeler, salatalar ve içeceklerinize kadar tüm ürünlerimiz yöresel üreticilerden direkt olarak alınmaktadır.

Kıymalı yumurtalı pideyi mekânlarımızdan birisine misafir olarak tüketmek isteyen değerli misafirlerimizi İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye’deki şubelerimizden dilediklerine bekliyoruz. Vakti olmayan veya biraz uzakta kalan değerli ziyaretçilerimiz de Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş semtlerinde olmak sureti ile telefon yoluyla veya internet sitemizden kıymalı yumurtalı pide siparişi verebilirler.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.