Yemeklerimiz

Trabzon Peynirli Pide

30,00

Nefeslerinizi tutun çünkü birazdan dünyanın en lezzetli pidelerinden birisini yiyeceksiniz. Trabzon’un dillere destan peyniri, tereyağı, özel hamur ve organik yumurtanın birleşmesi ile her öğünde tüketebileceğiniz krallara layık bir ürün.

Stok kodu: PD008 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Trabzon Peynirli Pide

Nizam Pide yöresel lezzetleri ve organik malzemeler ile hazırladığı ürünler ile sektöre yön veren bir işletmedir. Hijyen ödüllerimiz ve Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olmamız da bunları kanıtlayan nitelikteki başarılarımızdır. Trabzon peynirli pide içerisinde kullanılan tüm malzemeler yöresinden getirtilir. Bu ürünümüzde kullandığımız Trabzon peyniri de, Trabzon ilimizdeki en iyi üreticilerden direkt olarak satın alınır. Daimi çalıştığımız üreticileri daima denetleyerek lezzetlerimizde bir standart oluşturmayı başarıyoruz.

Trabzon peyniri, çıtır pide ve ortasındaki rafadan yumurtanın birleşimini kelimeler anlatmaya yetmez. Günün her saatinde tüketilebilecek Trabzon peynirli pide lezzetli olduğu kadar sağlıklı da bir üründür. Pide severlerin gönül rahatlığı ile tüketebileceği Trabzon peynirli pide özellikle kahvaltıların baş tacı olabilecek bir pidedir. Yöresel malzemelerin Karadenizli ustalarımızın maharetli elleri ile buluşması sonucu ortaya çıkan bu üründe aynı zamanda Trabzon ilinin köylerinden tedarik edilen hakiki tereyağı kullanılır. Odun ateşinden çıkan pidenin üzerine sürülen bu tere yağı pideye son dokunuşunu yapar ve lezzet patlaması oluşturması için masanıza kadar getirilir.

Tüm pidelerimiz her daim odun ateşinde pişmektedir. Özel hazırlattığımız fırınlarımızda tamamen odun ateşinin sıcağı ile pişen Trabzon peynirli pide, içerisindeki bütün peyniri eritir ve üstündeki yumurta ile tüketen kişiyi mutlu eder. Standart pidelerden sıkılan ve değişik tatlar denemek isteyen müşterilerimize ısrarla önerdiğimiz bir lezzet olduğunu da söylemeliyim. Güler yüzlü personelimiz tarafından servis edilecek Trabzon peynirli pide ürünümüzü denemek için dilediğiniz zaman İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye şubelerimizden birisine gelebilirsiniz. Tüm mekânlarımız geniş olup 70’li yıllardan beri aileleri ağırlamakta, bir çok mutlu ana şahit olmaktadır. Karadeniz mutfağının tüm lezzetlerini sizlere tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.

İş yerine veya evlerine sipariş vermek isteyen müşterilerimiz ise siparişlerini internet yolu ile veya telefon yolu ile oluşturabilirler. Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş semtlerine kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Trabzon peynirli pide kesinlikle sıcacık tüketilmesi gereken bir üründür, bu noktada en az sizin kadar hassas olan Nizam pide, ürünlerin size sıcak ulaşması için özel ambalajlar kullanmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Trabzon Peynirli Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir