Yemeklerimiz

Kuşbaşılı Kaşarlı Pide

32,00

En çok övündüğümüz lezzetlerimizden birisi olan kuşbaşılı kaşarlı pidemizi hiç denediniz mi? Özel doğranmış kuşbaşı et ve taze kaşarın bol malzeme olacak şekilde buluşması ile ortaya çıkan muazzam lezzet.

Stok kodu: PD007 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Kuşbaşılı Kaşarlı Pide

Rize’den gelen özel etler, özel hamurumuz ve bol taze kaşar. Evet, kulağa nasıl hoş geliyorsa damakta da aynı hoş hissiyatı bırakacağının garantisini veriyoruz. Tüm ürünlerinde yöresel tatlara ulaşmaya çalışan Nizam Pide, Rize yöresinden gelen etler ile lezzet sınırlarını zorlayacak bir ürün ortaya çıkardı. Çıtır hamuru, sıcacık servisi yanında buz gibi ayranı ile kuşbaşılı kaşarlı pide sizi alıp uzaklara götürecek. Karadeniz yöresinin çok sevilen bu lezzetini İstanbul’da ayağınıza getirdik.

Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olan Nizam Pide, bu unvanı hak etmek için pidenin tüm yapım aşamalarını dikkatle belirlemiştir. Hiçbir aşamada hazır gıdaların kullanılmadığı kuşbaşılı kaşarlı pide’deki tüm malzemeler yöresel ve organiktir. Et, kuşbaşı, baharatlar ve hamur malzemelerinin tamamı yıllardır çalıştığımız organik üreticilerden günlük olarak tedarik edilmektedir. 70’li yıllardan bu yana hiç değişmeyen lezzet standartımızı da buna borçluyuz. Daima lezzetli, kaliteli ve temiz ürünler üreterek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz.

Güler yüzlü personelimiz ile İstanbul’un 3 bölgesinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye’deki geniş ve ferah ortamlarımızda kalabalık aileler, arkadaş grupları için uygun alanlarımız bulunmaktadır. Ayrıca Nizam Pide denince akla ilk gelen ürünlerimizden olan sütlacı da kuşbaşılı kaşarlı pide sonrasında istemenizi özellikle tavsiye ediyoruz. Maharetli Karadenizli ustalarımızın ellerinden çıkan ve sadece odun ateşinde ısıtılan fırınlarda pişen kuşbaşılı kaşarlı pide sadece bir öğün olarak değil hafızanızda uzun süre yer edecek bir anı olarak kalacak. Yüksek odun ateşinde pişen pidelerimiz çıtır çıtır olurken aynı zamanda odun ateşinin verdiği o mis gibi kokuyu da üzerinde taşıyor olacaklar. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi siz talep etmeseniz de kuşbaşılı kaşarlı pide ürünümüz de bol malzemeli olarak yapılır, bir tanesi bile koca bir öğün yerine geçebilmektedir.

Evine veya iş yerine sipariş vermek isteyen müşterilerimiz ise siparişlerini telefon yolu ile veya internet sitemiz üzerinden verebilirler. Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş semtlerine kuşbaşılı kaşarlı pide ve diğer tüm siparişleriniz sıcak sıcak gelmesi için özel ambalajlar kullanılır.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kuşbaşılı Kaşarlı Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir