Yemeklerimiz

Kıymalı Kaşarlı Pide

32,00

Kaşarı ve pideyi seven müşterilerimizi unutmadık. Kıymalı kaşarlı pide ürünümüz Pideyi kaşarlı sevenler için bulunmaz bir lezzet. Yerli besicilerin en iyi etlerinden satırla çektiğimiz enfes kıyma ve bol taze kaşarın buluştuğu bol malzemeli kıymalı kaşarlı pide.

Stok kodu: PD016 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Kıymalı Kaşarlı Pide

Türk mutfak kültürünün vazgeçilmez lezzetlerinden olan pideleri adeta bir sanat olarak gören Nizam Pide, bu yola Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olarak çıktı. Bu unvanı her zaman lezzetlerimize de yansıtmayı kendimize amaç edindik. Müşterilerimizin mekanlarımızdan güler yüzle ayrıldığını ve kıymalı kaşarlı pide gibi lezzetlerimizi tekrar tekrar tatmak için bizlere misafir olduğunu görmek bizler için en büyük kazanç. Tüm ürünlerimizde yöresel lezzetleri yakalamaya ve organik malzemeler kullanmaya büyük özen gösteriyoruz.

Nizam Pide olarak ilk amacımız müşterilerimize rahat bir ortam sunarak, evlerindeymiş gibi onları rahat ettirmektir. Ayrıca mekanımız tamamen şeffaf olup, mutfağımız hijyen alanında ödüllere layık görülmüştür. Nizam Pide olarak müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyor, kalite ve temizlik alanında titiz davranıyoruz.

Organik ürünler ile yaptığımız kıymalı kaşarlı pidenin diğer tüm pidelerden farkını ilk lokmanızda anlayacaksınız. Bu kadar iddialıyız zira pidenin her aşamasını özenle dizayn ettik. Malzemelerimizin tamamı yıllardır çalıştığımız organik ürün üreticilerinden alınmaktadır. Asla hazır kıyma veya kaşar alarak sizlere ürün hazırlamıyoruz. Organik taze kaşar ve yerli besicimizin birinci sınıf etlerinden oluşan kıymanın birleşmesi ise odun ateşi ile ısıtılmış fırınlarımızda gerçekleşiyor. Maharetli Karadenizli ustalarımızın hazırladığı özel hamurlar, fırından çıktıklarında çıtır çıtır olur ve üzerine yine birinci sınıf organik tereyağı sürülür. Çıtırlık, lezzet ve doyuruculuk garantisi tüm ürünlerimizde bulunmaktadır.

Nizam pide olarak henüz İstanbul’un sadece 3 bölgesine müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Lezzetli ürünlerimizi tatmak ve Karadeniz mutfağına biraz daha yakından bakmak için İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye’deki şubelerimizde sizi misafir etmekten gurur duyarız. Eve sipariş vermek isteyen müşterilerimiz için ise Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş semtlerine kadar uzanan bir sipariş ağımız bulunmaktadır. Kıymalı kaşarlı pide’nin sıcak hatta çok sıcak yenmesi makbul olduğu için kuryelerimiz siparişlerinizi özel paketler içerisinde taşırlar. Böylece adresiniz uzakta olsa dahi pide kapınıza gelesiye kadar çıtırlığını ve sıcaklığını kaybetmeyecektir. Yöresel ve gurme lezzetlerimizi tatmak için haftanın dilediğiniz günü ve saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kıymalı Kaşarlı Pide” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir