Yemeklerimiz

Kuzu Çöp Şiş

Kuzunun en güzel bölgelerinden alınan ve özel sosumuzda bekletilen etlerin maharetli ustalarımızın elinde bir sanat eserine dönüştüğü kuzu çöp şiş, kıvamı ve hiç unutamayacağınız lezzeti ile sizi bekliyor.

Stok kodu: IZG02 Kategoriler: , Etiketler: , , ,

Açıklama

Kuzu Çöp Şiş

Kebapların şahı ve en güzel kuzu çöp şiş Türkiye’nin ilk tescilli pidecisinde sizleri bekliyor. Trakya kuzularının en güzel etleri alınarak yağlı ve özel baharatlar ile karıştırdığımız soslarda en az 1 gün beklemektedir. Zaten çok yumuşak olan et bu terbiye ile iyice yumuşar ve ızgarayı gördüğü anda adeta pamuğa döner. Asla etleri kurutmayız ve suyunu içeriye hapsederek en iyi lezzeti almanızı sağlarız. 70’li yıllardan bugüne kadar her zaman en iyi malzemeler ile kebaplarını hazırlayan Nizam Pide olarak sadece etlerimiz değil kullanılan tüm malzemeler birinci sınıftır ve yıllardır çalıştığımız yerel üreticilerden alınmaktadır. Gurme lezzetlerin ülkemizdeki öncülerinden birisi olan Nizam Pide olarak asla hazır paket ürün kullanmıyor, organik ürün kullanımına çok önem veriyoruz.

Organik ürünlerin ve maharetli ustalarımızın yeteneğinin birleşmesi ile ortaya bu harika kuzu şiş ürünü çıkmaktadır. Kuzu şiş yanında odun fırınından çıkmış lavaşı, sumaklı soğanı, bulgur pilavı, közlenmiş domatesi ve biberi ile teslim edilmektedir. Kuzu şiş yanında özel yapım olan açık ayranımızı da buz gibi ve bol köpüklü olarak tüketebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz gibi kuzu şiş ürünümüz de bol malzemeli olarak hazırlanır bu sayede tek bir porsiyonla çok doyurucu bir öğünü atlatmış olursunuz. Sütlacımız ülke çapında ünlüdür, kuzu çöp şiş gibi muntazam bir lezzetin üstüne de yine harika bir aromaya sahip olan sütlaç yakışacaktır.
Lezzetlerimizi sizlere kendi ferah şubelerimizde ikram etmek isteriz. İstiklal caddesi, Harbiye ve Galatasaray şubelerimiz haftanın her günü açıktır ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sizleri ağırlamak için hazır beklemektedir. Mekanlarımız aile ve kalabalık arkadaş gruplarınız için uygundur, konforlu bir şekilde yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Kuzu çöp şiş ürününü paket servis şeklinde talep eden müşterilerimiz ise Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinden birinden olmak kaydı ile sipariş geçebilirler. İnternet sitemizi kullanarak veya telefon yolu ile bizleri arayarak sadece saniyeler içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Özel ambalajlar ile paketlenen kuzu çöp şiş kapınıza kadar ilk sıcaklığı ile gelecektir.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.