Yemeklerimiz

Kuzu Şiş Izgara

52,00

Çöp şişe göre daha iri parçalı kuzu etlerinin bulunduğu ve kebapların adeta şahı olan bir lezzet. Hiçbir katkısı bulunmayan ve sadece terbiye edilmiş kuzu etlerinden oluşan bu kebabın lezzetini kolayca unutamayacağınızın garantisini veriyoruz.

Stok kodu: IZG03 Kategoriler: , Etiketler: , , ,

Açıklama

Kuzu Şiş Izgara

Ülkemizin en iyi kuzularının yetiştirildiği Trakya bölgesinden gelen birinci sınıf etler ile tam da ağzınıza layık bir kebap çıkarıyoruz. Kuzularımız sadece ot ile beslendikleri için etlerindeki lezzet, kendisini kısa sürede unutturmayacak cinstendir. Bu terbiyeli kuzu şiş menümüzün yanında Nizam Pide’nin ikramı olan sumaklı soğan, bulgur pilavı, közlenmiş biber ve domates, salata gibi ürünler de sunulmaktadır. Bol malzemeli olarak hazırlanan 1 porsiyon kuzu şiş sizi bütün gün tok tutmaya yetecek kapasitededir. Nizam Pide olarak ürünlerimizi hazırlarken kullandığımız tüm malzemeleri yöresel üreticilerden temin etmekteyiz. Kullandığımız baharatlara kadar tüm ürünler en iyi üreticilerden direkt olarak satın alınmakta ve hazır malzeme kullanılmamaktadır. Bu sayede 70’li yıllardan bu yana müdavim müşterilerimiz bizi tercih etmekte ve her seferinde şubelerimizden mutlu ayrılmaktadır.

Kuzu Şiş ürünümüzün bu kadar lezzetli olmasının en büyük sebeplerinden birisi de maharetli kebap ustalarımızdır. Onların ellerinden çıkan bu gurme ve doğu kültürümüzü yansıtan lezzetler, en iyi malzeme kalitesi ile de birleşince ortaya bu sanat eseri çıkmaktadır. Kuzu Şiş yanında Nizam Pide tarafından özel formülle yapılan buz gibi köpüklü ayranımızı da tüketmeyi unutmayın. Bütün bunların yanında envai çeşit salata ve mezelerimizi de söyleyerek sofranızı adeta bir lezzet şöleni mekanına çevirebilirsiniz.

İstiklal Caddesi, Harbiye ve Galatasaray semtlerinde bulunan şubelerimiz aynı zamanda Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olan Nizam Pide’nin özel pidelerini yapmaktadırlar. Bu aileleriniz ve arkadaş gruplarınız için çok uygun olan nezih şubelerimiz haftanın her günü açıktır, güler yüzlü personelimiz ile beraber sizleri de ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Nizam Pide’nin kuzu şiş menüsünü paket sipariş şeklinde de adreslerinize getirtebilirsiniz. İnternet sitemizden saniyeler içerisinde sipariş geçerek ödemesini online yapabilir veya bizleri telefon ile arayarak siparişlerinizi detaylı bir şekilde iletebilirsiniz. Şimdilik paket servis ağımız sadece Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerini kaplamakta ve kısa zaman sonra daha geniş bölgelere de hitap edecektir. Tüm ürünler kapınıza kadar özel ambalajlar ile sıcak getirilir.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kuzu Şiş Izgara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir