Yemeklerimiz

Mercimek Çorbası

10,00

Ülkemizdeki en çok tüketilen çorba olan mercimek çorbası, içerdiği bol besin değerleri ile günün her saatinde tüketilebilen, besin değeri de oldukça yüksek olan bir çorba. Nizam Pide’nin dillere destan olacak lezzetteki mercimek çorbasını şimdi deneyin.

Stok kodu: CRB02 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Mercimek Çorbası

Nizam Pide hazırladığı tüm ürünleri bol malzemeli olarak hazırlamakta ve prensip olarak 1. Sınıf kalitede malzeme kullanmaktadır. Mercimek Çorbası da aynen bu şekilde hazırlandığı için içeriği çok zengin olan bir çorba olarak sizlere servis edilir. Maharetli ustalarımızın yıllardır aynı lezzet standardında hazırlayarak müşterilerimize sunduğu mercimek çorbası midenizi diğer lezzetlerimize hazırlamak adına çok güzel bir başlangıç olacaktır. Sonrasında başka bir ürün istemeseniz bile yanında ikram edeceğimiz odun fırınımızda pişen özel ekmeklerimiz ile bu mercimek çorbası tek başına bir ziyafete de dönüşebilir.

Az kalorili fakat bol vitaminli mercimek çorbasının hazırlanışında kullanılan malzemelerin tamamı Anadolu topraklarının yerli ve kaliteli üreticilerinden alınır. Baharatlardan üzerinde eritilen tere yağına kadar kullanılan tüm ürünler organiktir. Nizam Pide’nin 70’li yıllardan beri hep aynı çizgide gitmesinin ve müdavim müşterilerinin ona bağlı olmasının da sebebi budur. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutuyor ve müşterilerimizin şubelerimizden verdiği paranın karşılığını aldığından emin olmak ve mutlu ayrıldığını görmeyi en büyük kazanım olarak biliyoruz.

Mercimek Çorbasını ferah ve aile ortamı için uygun şubelerimizde içmek için acele edin. Şimdilik sadece İstiklal Caddesi, Harbiye ve Galatasaray bölgelerinde bulunan şubelerimizin yenileri de ileriki zamanlarda açılacaktır. Mercimek Çorbası standart olarak acısız hazırlanır fakat siz her masada standart bulunan urfa biberi veya özel acı sosumuzu katarak çorbaya daha da lezzet katabilirsiniz. Sizleri şubelerimizin birinde mercimek çorbası ikram etmek için haftanın her günü, güler yüzlü personelimiz ile beklemekteyiz.

Şubeye gelmeden mercimek çorbasını evinde veya iş yerinde tüketmek isteyen değerli müşterilerimiz ise Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinden olmak kaydıyla paket sipariş oluşturabilirler. Paket sipariş oluşturmak için çorbayı sepetinize ekleyerek kredi kartınız ile veya kapıda ödeme yapabilirsiniz. İnternet sitemizi kullanmak isteyemeyen değerli müşterilerimiz ise telefon yolu ile bizleri arayarak saniyeler içerisinde siparişlerini oluşturabilirler.
Tüm paket siparişleri çorbaların dökülmesini ve soğumasını engelleyecek özel ambalajlar içerisinde getirilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mercimek Çorbası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir