Yemeklerimiz

Special Kebap

120,00

Görüntüsü bile sizi şımartmaya yetecek, bol malzemeli ve aynı zamanda boş çeşitli bir karışık ızgara. Special kebap, Nizam Pide’de kebap adına yiyebileceğiniz en muhteşem ürünümüzdür, koca bir öğün yerine geçer ve bütün gün sizi mutluluk aşılar.

Stok kodu: KBP07 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Special Kebap

Karışık kebap ızgara yemeğine farklı bir bakış açısı getiren Nizam Pide, ürünlerinin her birini kendi yöresine göre hazırlamaktadır. Kanat, urfa, adana, kuzu şiş, tavuk şiş lezzetlerinin yanında sumaklı soğan, bulgur pilavı, közlenmiş biber ve közlenmiş domates ile sunum yapılmaktadır. Nizam Pide olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi Special Kebap’ta da bol malzeme kullanmaktayız. 1 porsiyonu dahi oldukça doyucurucu olan special kebap adından da anlaşılacağı gibi çok özel bir kebaptır. Her lezzetten azar azar değil çok çok tatmak isteyenler için düşündüğümüz ve herkes yesin diye de fiyatını uygun tuttuğumuz bir karışık ızgaradır. Normalde karışık ızgaraların fiyatları yüksek olur fakat müşteri memnuniyetini çok önemseyen işletmemiz bu noktada müşteri dostu olmaya karar vermiştir.

Yöresel lezzetlerin ve gurme yemeklerin buluşma noktası olan Nizam Pide’deki kebapların bu kadar lezzetli olması ve müdavimleri tarafından sürekli tüketilmesinde ki ana sebep ise tedarik süreçlerinde çok titiz olmamızdır. Kuzu ve dana etlerimizin yanında baharatlarına kadar tedarikçilerimizi özenle seçtiğimiz bir tedarik zincirimiz bulunmaktadır. Daima en iyi yerel üreticiler ile çalışarak birinci sınıf kalite ürün almaktayız, hiçbir ürünümüzde hazır gıdalar kullanılmamaktadır.

Kebaplarımıza ve pidelerimize bu kadar lezzet katan en önemli şeylerden birisi de maharetli ustalarımızdır. Her yörenin yemeklerine hakim yetenekli ustalarımızın ellerinden çıkan bu kebaplar adeta aşık olunası. Tüm etlerimiz en az 1 gün önceden özen soslarımızda bekletilerek pamuk gibi yumuşak bir hale getirilmektedir. Bu sayede etlerin yemesi keyifli olduğu gibi çok yemeniz durumunda bile hazımsızlık yapmayacaktır.

Siz de Nizam Pide’ye gelerek bu harika yöresel lezzetleri tatmak istiyorsanız sizleri en kısa zamanda İstanbul’daki 3 ana şubemizden birisine bekliyoruz. İstiklal Caddesi, Galatasaray ve Harbiye’de bulunan şubelerimiz geniş mekânlardır ve kalabalık olarak da sizleri haftanın her gününde ağırlayabilecek kapasiteye sahibiz. Kebaplarını, pidelerini veya herhangi bir ürünümüzü paket olarak isteyen değerli müşterilerimiz ise internet sitemizi kullanarak veya telefon yolu ile sipariş geçebilirler. Nizam Pide olarak Beyoğlu, Taksim, Dolmabahçe, Karaköy, Kabataş, Şişhane, Kasımpaşa, Kurtuluş, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinden sipariş kabul etmekte, ürünlerimizi kapınıza kadar sıcacık teslim etmekteyiz.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Nizam Pide & Sütlaç
Ürün fotoğraflarının Nizam Pide & Sütlaç’ın bilgisi haricinde kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. İzinsiz kopyalama ve çoğaltma işlemi yapanlar hakkında T.C. Anayasasında tanınan haklar doğrultusunda yasal işlem uygulanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Special Kebap” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir