Harbiye, yerli misafirlerden yabancı turiste kadar çok sayıda insanı ağırlamaktadır. Yöresel Türk yemekleri ile Harbiye’de ki en iyi restoranlardan biri olan Nizam Pide, yöresel lezzetleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Üç farklı lokasyonda müşterilerini ağırlayan Nizam Pide, yerli ve yabancı misafirlerine eşsiz lezzetler tattırmaktadır. Nizam Pide aynı zamanda Harbiye ve çevre semtlere Türk mutfağının lezzetlerini paket servis ile müşterilerinin ayağına getirir. İstiklal Caddesi, Kurtuluş, Tarlabaşı, Nişantaşı’nda ki Nizam Pide müdavimleri telefon ve online sipariş hattı ile yemek siparişlerini rahatlıkla verebilmektedirler. İstanbul’un gözde ilçelerinden biri olan Harbiye’de en iyi pide ve sütlaç Nizam Pide’de yenir. Harbiye’ye gelip de Türk mutfağının yöresel lezzetleri arasında önemli bir konuma sahip olan sütlacı Nizam Pide’de denenmeden gidilmemelidir. Harbiye sokaklarında gezerken canı tatlı bir şeyler yemek isteyenler Nizam’ın meşhur sütlacını tatmak üzere kendilerini mutlaka Nizam Pide’de bulacaktır.

Lezzetinden ödün vermeyen ve köklü bir geleneğe sahip olan Nizam Pide 40 yıldır farklı şehirlerden ve ülkelerden misafirlerini ağırlamaktadır. Organik ve doğal malzemeler ile üretilen yemekler, Harbiye’de nerede yemek yenir sorusunu düşünenleri Nizam Pide’ye getirmektedir. Nizam Pide haftanın 7 günü pide ve kebap çeşitleri ile günün sulu yemekleri eşliğinde Harbiye’de ki müşterilerine hizmet vermektedir. Nizam Pide, mekanlarında müşterilerine lezzetin haricinde aradığı huzuru ve sakinliği vermektedir.

Harbiye’de Yöresel Türk Yemekleri

Her gün taze olarak sunulan yöresel Türk yemekleri, müşterilerimizin iştahını kabartmakta ve her daim kendilerini Nizam Pide’de bulmalarını sağlamaktadır. Online olarak verilen pide siparişleri özel ambalajlar ile korunarak, sıcak bir şekilde müşterilere ulaştırılmaktadır. Henüz Nizam’ın meşhur pidelerinin ve sütlaçlarının tadına bakmadıysanız adresinize online ve telefonla sipariş verebilirsiniz.

Merkez

Galatasaray

Şube 1

Taksim

Şube 2

Harbiye