40 yıldır İstanbul Beyoğlu’da hizmet veren işletmemizde pidemiz dilden dile anlatılır, bir yiyen bir daha yemek ister. Bu meşhur lezzeti oluşturan bileşenleri özenle seçer %90 oranında yöresel malzemeler kullanırız.

Görüntüsünün bile ağızları sulandırdığı pidelerimiz ustalarımızın maharetli ellerinde yöresel malzemeler kullanılarak müşterilerimizin damak tadına uygun bir şekilde üretilir ve servis edilir. Yapımı biraz zahmetli olsa da Nizam’ın pidelerinin lezzetini düşününce bu zahmete gerçekten değiyor. Restoranlarımızda misafir olan müşterilerimiz pidelerimizin tadını aldıktan sonra adeta bağımlısı oluyor, bir gelen tekrar tekrar gelmeye başlıyor. Bizce her biri bir lezzet eseri olan pidelerimizi pişiren ustamız Ömer Demirci ustamız size nasıl pide yapıldığını tarifini alttaki videoda anlatıyor. İzleyelim, dinleyelim;

Ustalarımızın maharetli ellerinden tabağınıza gelen bu muhteşem lezzetler yöresel malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Örneğin kavurmalı pidemizde Rize’nin meşhur dana kavurmasını, pastırmalı pidemizde Kayseri’nin pastırmasını, peynirli pidemizde Trabzon peyniri ve Sucuklu pidemizde ise Afyon’un sucuğunu kullanırız. Aynı zamanda tüm pidelerde Trabzon Tonya’nın meşhur tereyağını kullanırız.

Nizam Pide’nin eşsiz muhteşem pideleri her damak tadına uygun bir seçenek sunmaktadır. İstanbul’un merkezinde, hazırlanan 40’ı aşkın pide çeşidiyle beğeninize uygun bir lezzet şöleni vaat ediyoruz. 1989 yılından bugüne dek değişmeyen lezzeti ve ustalarının hüneri ile hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli ve yöresel malzemeler ile hazırladığımız geniş pide menümüz siz pide severlerin tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Geniş ürün yelpazesinde bulunan geleneksel tatlarımızla, hızlı servis restoran hizmetini şubelerimizde konuklarımız ile buluşturuyoruz. Nizam Pide, Türkiye’nin ilk tescilli pidecisidir, bu anlamda sektöründe ilk olma özelliği taşımaktadır. Ülkemizin en önemli kültürel değeri olan Türk mutfağının ve Türk damak tadının öncelikle tüm Türkiye’de tanınmasını, sonrasında Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde tanınmasını arzu ediyoruz.

Henüz Nizam’ın meşhur pidelerinin tadına bakmadıysanız Nizam Pide Salonları siz değerli misafirlerini lezzetin gerçek adresinde ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.