İstiklal Caddesi’nde ki en iyi restoranlar şüphesiz ki bizce Nizam Pide & Sütlaç restoranlarıdır. İstiklal Caddesi’nde pide ve sütlaç dendiği zaman ilk akla gelen yer Nizam Pide’dir. Nizam Pide yerli ve yabancı misafirlerine haftanın her günü hizmet vermekte olup, bu lezzeti istediğiniz zaman eve servis hizmeti ile ayağınıza getirmektedir.

40 Yıllık tecrübesi ve profesyonel aşçıları ile İstanbul’un en kaliteli markalarından biri haline gelen Nizam pide Beyoğlu ve civarında en iyi yemek merkezlerinden biridir. Yerli ve yabancı tüm turistlerin ortak kanaati sonucunda Nizam Pide her geçen yıl lezzetine lezzet katarak hizmet vermeye devam etmektedir. Pidesinin lezzeti ve hızlı servis imkanı ile Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi unvanını elinde bulunduran Nizam Pide, aynı zamanda İstanbul’da ki en iyi sütlaççı olma unvanını da tek başına taşımaktadır. Pideler ile damakları coşturan lezzetin rüzgarını aynı şekilde sütlaçlarında da estiren Nizam Pide, hem karnınızı doyuracak hemde yemek sonrası harika bir sütlaç ile ağzınızın tatlanmasını sağlayacaktır.

İstiklal Caddesi’nde ki En İyi Restoran

Nizam Pide sunduğu harika pide ve lezzeti ile meşhur sütlacının yanında kebap, ızgara, günlük sulu yemek ve çorba çeşitlerini de ziyaretçilerine sunmaktadır. Aynı zamanda bu meşhur lezzetleri paket servis imkanı ile ayağınıza kadar getirmektedir. Nizam Pide’nin paket servis bölgeleri; Harbiye, Şişli, Nişantaşı, Osmanbey, Bomonti, Kurtuluş, Taksim, Tarlabaşı, İstiklal Caddesi, Fındıklı, Gümüşsuyu, Galatasaray, Tünel, Karaköy, Galata, Beyoğlu, Kasımpaşa, Şişhane… Online sipariş sistemi veya mobil program vasıtasıyla saniyeler içinde hızlı ve güvenilir şekilde sipariş verebilirsiniz. Üstelik mobil program vasıtasıyla verdiğiniz siparişlerde her siparişe özel indirim ve hediyelerden faydalanma imkanı da elde edebileceksiniz.