Yöresel lezzetler alanında artık bir klasik kabul edilen piliç çevirme seçeneklerimiz ile de sizlere aktif olarak hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olarak salonlarımız her daim güler yüzlü, hızlı ve leziz hizmetleri siz değerli müşterilerimize özel olarak arz etmektedir.

Bu ürünlerimizin tadına bakmak isteyenler dilerlerse üç farklı lokasyonda bulunan salonlarımızdan birinin konukları olabilir. İsteyenler ise telefon ve online web sitemiz aracılığıyla pratik bir şekilde siparişlerini tamamlayabilir. Ev ve iş yerleri için verilen siparişlerde tüm piliç çevirme ürünlerimiz özel ambalajları ile birlikte verilen adreslere gönderiliyor.

Siparişler ne kadar sürede size ulaşırsa ulaşsın her daim sıcak kalmayı başarmaktadır. Tavukların odun ve kömür ateşinde özel olarak hazırlandığı bu son derece leziz menü seçeneğimiz sizlere doyurucu ve leziz bir öğün fırsatı da sunuyor. Domates, salatalık, havuç ve yeşillik gibi sebzeler de servis tabaklarının yanında damak tatlarına ve göz zevklerine uygun olarak servis ediliyor. 40 yıldır çizgisini bozmadan bu noktaya taşıdığımız tüm hizmetler gurme kalitesinde olup müşteri memnuniyetini tam randımanlı olarak sağlıyor.

Piliç Çevirme Ürünlerimiz

Nar gibi kızarmış piliç ile servis ettiğimiz bu ürünlerimiz menülerden seçilip anında sipariş edilebilir. Güler yüzlü hizmetimizin yanı sıra hızlı ve tecrübeli aşçılarımız ile birlikte adreslerinize ve masalarınıza en güzelini ve en sağlıklısını getirmeye devam ediyoruz. Yarım piliç çevirme ürünlerimiz baharatlar ile birlikte çeşnili olacak şekilde servislere çıkarılıyor. Baharatlarının az ya da bol olmasını isteyen müşterilerimiz bunları sipariş notlarına ekleyebilir ya da direkt olarak sipariş veren personellerimize aktarabilirler.

Nizam Pide şubelerimiz İstanbul’un üç güzide semtinde aktif olarak hizmet veriyor. Pilicin en organik ve leziz olanını henüz tatmamış olanlar Taksim, Harbiye ve Galatasaray şubelerimizden birine gelerek misafirimiz olabilir. Paket servislerimiz ize Gümüşsuyu, Kasımpaşa ve Fındıklı başta olmak üzere birçok semte uzanıyor. Salonlarımız aile ve arkadaşlarla da ziyaret edilecek kadar nezih bir ortama sahiptir. Karnınızı doyurduktan sonra tatlı siparişi de verebilir, ana öğünlerinizi birbirinden özgün ve yöresel olan tatlı seçenekleriyle taçlandırabilirsiniz. Restoranlarımız Beyoğlu Belediyesi tarafından verilen Beyaz Zambak hijyen belgesine sahiptir. İşletmelerimizin kampanyalarından haberdar olmak ve yeni lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız instagram hesabımızı mutlaka takip edin.