Türk mutfağının en çok beğenilen lezzetlerinden olan et döner her gün birçok kimsenin tercih ettiği bir menüdür. Porsiyon olarak veya dürüm şeklinde yenilebilen bu döner çeşidi, eğer kaliteli etlerden ve usulüne uygun şekilde yapılırsa, makbuldür. Sizlere 1982 yılından bu yana en güvenli hizmetleri sunan Nizam Pide, pide ve sütlaç çeşitlerinde olduğu gibi et dönerde de ihtiyaç duyulan kaliteyi sağlamaktadır.

İşinin Ehli Döner Ustalarından Et Döner Menüleri

Nizam’ın yıllardır İstanbul’un en kaliteli mekanlarından biri olarak bilinmesinin sırrı, sunduğu tüm ürünlerin hazırlanması sırasında kullandığı malzemelerin kalitesine bağlıdır. Mutfaklarımızda, hiçbir zaman doğal olmayan ürünler kullanılmamaktadır. Döner için kullandığımız etler, özel besicilik ürünü olan, yerli, sağlıklı hayvanlardan elde edilmektedir. Bu etler, ustalarımızın yıllara dayanan tecrübe ve bilgileriyle hazırlanarak, döner yapılmaktadır.

Ayrıca et döner menüsünde sizlere sunduğumuz hiçbir ürün Nizam’ın doğallık standartları dışında değildir. Taze ve organik sebzeler, domates ve biberler bizzat tarafımızdan özenle seçilerek, menülerde kullanılmaktadır. Döner menüsünde servis ettiğimiz pilavlarda kullanılan pirinç ve bulgur gibi ürünler, yağlar, soslar da tamamen yöresel, organik ürünler arasından seçilmektedir.

Et Döner Ev ve İş Yerlerine Paket Siparişi

Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi unvanına sahip olan Nizam pide, menüsündeki çeşitlilikle de beğeni kazanmaktadır. Menüde yer alan et döner, dilediğiniz takdirde dürüm şeklinde de hazırlanmaktadır. Taksim, Galatasaray, Harbiye olmak üzere üç farklı alanda hizmet sunduğumuz şubelerimiz, öğlen ve akşam yemeklerinde rahatça yemek yiyebileceğiniz, nezih, ferah bir ortama sahiptir. Ancak fırsat bulup da dışarı çıkamayan müşterilerimiz, siparişlerini web sitemiz üzerinden ya da telefonla arayarak bizlere ulaştırabilirler.

Web sitemiz üzerinde menülerin ve yiyecek çeşitlerinin tümünü görüntüleyebilir ve siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bunun dışında telefon numaralarımızla da bize ulaşıp, çeşitler hakkında bilgi alarak sipariş vermeniz sağlanmaktadır.

Bilindiği üzere et döner sıcak tüketilmesi gereken bir yiyecektir. Sizlere sunduğumuz paket siparişler, bu ihtiyaca yönelik olarak en hızlı şekilde sunulmaktadır. Bunu sağlamak adına verdiğiniz siparişler, bulunduğunuz bölgeye en yakın olan şubemizden hazırlanarak size iletilir. Tarlabaşı, İstiklal Caddesi, Fındıklı, Dolmabahçe, Bomonti, Kurtuluş, Beyoğlu gibi birçok bölgeye sipariş teslimi yapılmaktadır.