Kırmızı ve beyaz etten uzak kalmak isteyenler için özel bir tarifle hazırlanan Nizam Pide vejetaryen pide çeşitleri, damakta eşsiz bir tat bırakırken aynı zamanda göz zevkini de okşar. Sebze yemeyenlerin bile ağzını sulandırmaya yetecek görünüm ve tada sahip olan pideleri deneyerek midenizin bayram etmesini sağlayabilirsiniz.

Vejetaryen Pidede Kullanılan Mevsime Özel Otlar

Et ve balık ürünleri tüketmeyenler için özel olarak hazırlanan pideler, mevsime uygun ot, sebze ve baharatlarla zenginleştirilir. Yöresel peynirden aldığı özel lezzetle harmanlanan tüm pide çeşitleri kadar güzel bir tada sahip olan vejetaryen pide seçeneği, odun ateşinde pişerek hamur ve iç malzemelerin birbirine karışması sağlanır. Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olma özelliğiyle bilinen Nizam Pide, müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışıyla farklı damak tatlarına uygun menü alternatifleriyle herkesin karnını keyifli bir şekilde doyurması için çalışır.

Et yemek istemeyen müşterilerin hassasiyetlerini dikkate alarak hazırlanan iç malzemeleri kaliteli, taze, yöresel ve özel tariflerle denenmiş ve tüketici tercihine sunulmuştur. Tüm pide çeşitlerinde olduğu gibi vejetaryen pide de iç peynirler Karadeniz ve Trabzon’dan özel olarak getirtilir. Yine Karadenizli ustaların ellerinde şekillenen ve odun ateşinde özenle pişirilen yemekler, özel tereyağ dokunuşuyla farklı bir değer kazanır.

Vejetaryen Pideyi Denemeden Pide Yedim Demeyin!

İstanbul’da 3 farklı şubede hizmetlerine devam eden Nizam Pide, paket servis seçeneğiyle de özel lezzetlerini tatmak isteyenlere kesintisiz hizmet sağlar. Telefonla ya da online olarak verilen siparişler için servis noktaları arasında; Şişli, Nişantaşı, Osmanbey, Taksim, Tarlabaşı, Gümüşsuyu, Asmalımescit, Karaköy, Beyoğlu ve Şişhane sayılabilir. İstanbul’da yaşayan veya şehri ziyarete gelmiş yerli ve yabancı misafirlerin uğrak noktaları olarak bilinen Harbiye, Taksim ve Galatasaray şubelerinde kusursuz ikram, keyifli ortam ve hızlı servis imkanıyla pidenizi yiyebilir ve yine Nizam Pide’ye özel tatlılarla mükellef bir yemek molası verebilirsiniz.