Müşterilerine en sağlıklı, en taze ve en lezzetli pideleri sunmayı kendine vizyon olarak belirleyen Nizam Pide İstanbul’daki en iyi pideci olma ünvanını taşımaktadır. Kaliteli hizmet noktasında inancı ve misyonu ile gelişimini sürdürmektedir.

Gurme lezzetleri ile daima müşterilerinin hafızasında yer edinen Nizam Pide, çalışkan ekibi ile her zaman müşteri odaklı olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Nizam’ın sayısız gurme lezzetlerinin tadına bakmak ve takipçileriyle paylaşmak isteyen Gurme Magazin TV Taksim şubemizi ziyaret etti. Henüz Nizam Pide’ye yolunuz düşmedi ve hala merak ediyorsanız Gurme Magazin TV’nin sizin için hazırladığı video klibini mutlaka izleyin;

Videoda da bahsi geçtiği gibi onlarca gurme lezzetimiz ile siz değerli misafirlerimizi restoranlarımıza bekliyoruz. Sütlaçtan pideye, kebaptan dönere, piliç çevirmeden ızgaraya 100’ü aşkın yemek çeşidimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda adresinize paket servis hizmetimizde bulunmaktadır. Online sipariş hattı ve telefonla sipariş hattı ile Şişli Harbiye, Nişantaşı, Bomonti, Osmanbey, Kurtuluş, Taksim, Fındıklı, Tarlabaşı, İstiklal Caddesi, Gümüşsuyu, Galatasaray, Tünel, Karaköy, Galata, Beyoğlu, Kasımpaşa ve Şişhane bölgelerine paket yemek servisi vermekteyiz.

İster misafirimiz olun, İster paket sipariş verin. Buyrun beraber olsun! Muhteşem tatlar, nefis lezzetler sizi bekliyor.