İstanbul’un en çok tercih edilen yiyecek mekanları arasında verdiği üstün kaliteli hizmetleriyle her zaman öne çıkmayı başaran Nizam Pide, Türkiye’nin ilk tescilli pidecisidir. Müşterilerimiz için özenle hazırlayarak sunduğumuz pide çeşitlerinden biri olan karışık pide en özel ve leziz malzemelerle hazırlanmaktadır.

Karışık Pidenin Hazırlanışı

İçerisinde birçok farklı malzeme kullanarak hazırladığımız karışık pideler, Nizam Pide’nin en çok ilgi gören ürünleri arasında yer almaktadır. Karadenizli ustalarımızın tecrübelerinden esinlenerek hazırlanan bu lezzetli pideler, kıvamına uygun özel bir hamur ve en sağlıklı iç malzemelerden elde edilmektedir. Karışık pidelerin iç malzemeleri sizlerin isteklerine göre şekillenmekte olup, Rize’nin ünlü kavurması, Kayseri’den bizzat sipariş edilen sağlıklı ve doğal sucuklar, Trabzon’dan getirilen organik peynirler eşliğinde hazırlanmaktadır. Bu malzemelere ek olarak taze ve yine organik biçimde üretilen mevsim sebzeleri, domates ve biber gibi malzemeler de kullanılmaktadır. Pideleri pişirmek için kullandığımız fırınlar da aynı özel niteliklere sahiptir. Odun ateşinde pişirilen karışık pide, sımsıcak ve taze biçimde değerli müşterilerimize servis edilmektedir.

Karışık Pide İle Lezzet Şöleni

Nizam Pide sizlere 1982 yılından bu yana hizmet sunmaktadır. Bu zaman zarfında titiz ve nezih hizmetleri sayesinde İstanbul halkından her zaman tam not almayı başarmıştır. Bol malzeme ile hazırlanan karışık pide çeşitleri, çıtır çıtır ve taptaze bir lezzet sunmaktadır. Bunun lezzetin sırrı, pidenin hazırlanmasında hem hamurunda hem de iç malzemelerde gereken oranları tutturabilmektir. Bu oranlar, deneyimli ustalarımızın üstün becerileri ile sağlanmaktadır.

Özenle hazırlayıp sunduğumuz pidelerimizi, öğlen ve akşam yemeklerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu pideler doyurucu boyutlarda üretildiği için öğünlerinizde güvenle ve afiyetle yiyebilirsiniz. Nizam Pide, pidelerin üretiminde seçtiği malzemelere özen gösterdiği gibi titizlik ve hijyene de son derece önem vermektedir. İstanbul’un en nezih ve başarılı pidecisi unvanına sahip olan firmamızın hedefi, sizlere her zaman ihtiyaç duyduğunuz kalitede hizmet sunmaktır.

Nizam Pide’nin farkını keşfeden müşterilerimiz, sürekli olarak bu lezzeti yaşamlarına dahil etmek isterler. Eğer bu farkı henüz keşfetmediyseniz, pideleri tatmak için Harbiye, Galatasaray ve Taksim‘de bulunan şubelerimizi hemen ziyaret edebilir veya paket siparişinde bulunabilirsiniz.