1982 yılından bu yana 3 şubemiz ile hizmetler veren Nazım Pide Salonları, damaklarınızı şenlendirecek en keyifli lezzet durakları arasında yer alıyor. Sütlacımız ve farklı çeşitlerde pidelerimizde yöresel lezzetleri ayağınıza getiriyoruz.

Oldukça lezzetli menülerimiz arasında yer alan gurme pide tüm malzemesi ile harika bir lezzettir. Galatasaray, İstiklal Caddesi ve Harbiye’de şubelerimiz bulunmaktadır. İsterseniz bu lezzeti restoranlarımızda deneyimleyebilir, isterseniz online web sitemiz üzerinden paket servis talep edebilirsiniz. Harbiye, Taksim, Galatasaray gibi merkezlerde paket servis noktaları bulunmaktadır.

Damakları Coşturan Lezzet: Gurme Pide

Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi olan Nizam Pide Salonları, misafirlerine yöresel lezzetler sunarken malzemelerini özenle seçmektedir. İşletmemizin en renkli ve eşsiz menülerinden biri olan gurme pide harika lezzetlerin harmanlandığı bir seçimdir. Hakiki Kayseri sucukları ile Rize’nin meşhur kavurmasının bir araya geldiği bu menüde Trabzon ve yöresel peynirler yer alıyor. Mevsimsel sebzeler, biber ve domates odun ateşinde pişer ve ortaya tadına doyum olmayan bir lezzet çıkar. Malzeme seçiminde titiz davranarak en keyifli lezzetleri bir arada buluşturuyoruz. Tüm malzemeleri kendi yöresinden temin ederek lezzetten taviz vermemeye özen gösteriyoruz. En kaliteli ve doğal malzemelerle gerçek lezzeti tüm misafirlerimize gururla sunuyoruz.

Karadenizli Ustalardan Gurme Pide

Her lezzetin bir sırrı vardır. Pidelerimizin lezzet sırrı da Karadenizli ustalarımızın ellerinde saklıdır. Organik malzemeler ile hazırlanan özel hamur ve odun ateşinde pişerek bir lezzet şöleni halinde gelen pideler, odun ateşinin verdiği koku ile birleşir. Son olarak üzerine sürülen tereyağı ile sihirli lezzet dokunuşu yapılmış olur. Amacınız sadece doymak değil de lezzetli bir menü ile keyifli yemek yemek ise mutlaka Nizam Pide Salonlarını ziyaret etmelisiniz. Ayrıca internet üzerinde ya da telefon numaralarımız aracılığı ile paket servis noktalarında bu lezzetlerin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Beyaz Zambak hijyen belgesine sahip olan işletmemizde lezzetli, keyifli ve son derece huzurlu öğünler geçirebilirsiniz. Pek çok yörenin eşsiz lezzetlerinin bir arada buluştuğu gurme pide ile kendinize harika bir ziyafet çekebilirsiniz. Doğal malzemeleri ve usta ellerin sırları ile birleşen pidelerimizi zengin menü seçenekleri ile misafirlerimize sunmaktayız.