Taksim En iyi Restoran

İstanbul dendiği zaman akla gelen merkezi lokasyonlarda her gün yeni ve taze lezzetlerle misafirlerini ağırlayan Nizam Pide & Sütlaç, Taksim en iyi restoran ünvanıyla hizmet vermektedir.

Beyoğlu ve çevresinde hem 3 ayrı adreste hem de paket servis hizmetiyle eşsiz bir menü ve damaklarda yer edecek lezzetler servis eden restoran, Taksim en iyi restoran adresi olarak dikkat çeker.

Her Damak Tadına Uygun Zengin Menü Seçeneği : Taksim En İyi Restoran

Şehir yaşamının kalbinde yer alan 3 farklı temiz ve nezih mekanda yerli ve yabancı misafirlerini ağırlayan Nizam Pide&Sütlaç, zengin menü seçeneğiyle farklı damak tatlarına uygun seçenekleriyle önce gözleri ve ardından da mideleri bayram ettirir. Taksim en iyi restoran yeri dendiğinde akla gelen mekanlar, günlük ve mevsime uygun taze lezzetlerle yemek saatlerinin bir şölen havasına dönmesini sağlarken, online sipariş imkanıyla da yakın çevreye servis hizmeti sağlar.

Taksim en iyi restoran unvanını hak eden Nizam Pide, ziyaretçilerine sunduğu nezih ortam ve yöresel tatlarla pekiştirir. Pideden çorbaya, kebaptan ızgaraya, piliç çevirmeden tatlı seçeneklerine kadar fark yaratan 3 adreste keyifli saatler geçirilebilir. Canı tatlı çekenler Taksim en iyi restoran ‘ından online sipariş imkanıyla kolay bir şekilde sahip olabilirler.

40 Yılın Hikayesi…

Hizmet ve kalitesiyle dikkat çeken Nizam Pide & Sütlaç, çevredeki esnafın yanı sıra şehri gezmeye gelen yerli ve yabancı turistlere de kapılarını sonuna kadar açar. Taksim’de nerede yemek yenir dendiğinde akla gelen adres, verdiği kaliteli hizmetle lezzetli yemek yemek isteyenlerin yanı sıra keyifli zaman geçirmek isteyenlere de alternatif bir alan yaratır. Eşsiz lokasyonlarda bulunan Nizam Pide şubeleri, ulaşım kolaylığı sayesinde haftanın 7 günü kesintisiz servis imkanıyla Taksim’de ne yenir sorusunun en merkezi cevabı olarak görülebilir.

Yeni lezzetler denemek isteyenlerin beğenisine sunulan zengin menüsüyle ve paket servis hizmetiyle Harbiye’den Galatasaray’a, Şişhane’den Karaköy’e kadar yakın çevredeki adreslere online sipariş kolaylığıyla hızlı ve sıcak servis verilir. Taksim en iyi esnaf lokantası olan mekanlarda sulu yemekler müşteri tercihlerine ve mevsime uygun olarak özenle seçilir ve hazırlanır. Yemek sonrasında ağızları tatlandıracak eşsiz sütlaç lezzeti ise Nizam Pidenin bir marka olmasına katkı sağlar.

Nizam Pide’nin meşhur lezzetlerini instagram hesabına abone olarak da takip edebilirsiniz.