Taksim'de Pide Nerede Yenir - Tescilli Pideci

Taksim’de pide nerede yenir sorusunun cevabı İstanbul Beyoğlu’da damakları şenlendiren Harbiye, Taksim, Galatasaray olmak üzere 3 şubeli lokanta zinciri ile tüm prestijiyle müşterilerine en iyi ve kaliteli yemek hizmetini veren Nizam Pide & Sütlaç restoranlarıdır.

Nizam Pide taksim en iyi pide yenebilecek lezzet mekanıyla yerli ve yabancı müşterilerinin damak zevkine hitap eden zengin menü seçeneklerini sunuyor. Türkiye’nin ilk tescilli pidecisi aynı zamanda kebap, ızgara, günlük sulu yemek, sütlaç, çorba çeşitleri ile de taksim en iyi esnaf lokantası olarak usta ellerden çıkan yemeklerin tadına doyum olmayan lezzet şöleniyle müşterilerini karşılıyor.

Taksim’de Pide Nerede Yenir

Nizam Pide & Sütlaç restoran zincirlerine gelen akın akın müşterilerine sunmuş olduğu eşsiz lezzet çeşitleriyle Türkiye’nin ilk tescilli pidecisinde Taksim’de nerede yemek yenir sorusunun cevabını bulabileceksiniz. Taksim’in en iyi pideci mekanında tadına doyum olmayan pidelerden Taksim’e gelip de yemeden ayrılan yoktur. Meşhur pide ve sütlaç salonlarının paket servis hizmetinin olması da hizmette sınırsız memnuniyeti fazlasıyla karşılamaktadır. Paket servis bölgeleri ise; Harbiye, Şişli, Nişantaşı, Osmanbey, Bomonti, Kurtuluş, Taksim, Tarlabaşı, İstiklal Caddesi, Fındıklı, Gümüşsuyu, Galatasaray, Tünel, Karaköy, Galata, Beyoğlu, Kasımpaşa, Şişhane Restoranlara ait online sipariş mobil programları da mevcuttur.

İstanbul Taksim’de ne yenir Hangi Restorana Gidilir?

Özellikle pide ve sütlaç için 40 yıldır Nizam Pide & Sütlaç salonlarını tercih eden lezzet severler, burada işinin ehli ve maharetli ellere sahip ustaların çıkarmış olduğu efsane olmuş pide ve sütlaçlarıyla, ev yemekleriyle tarihçesine yakışır hizmetle yıllardır müşterilerine lezzet şöleni vermektedir. Tatlı severlerin de gerçek bir tatlı doyumuna ulaştıkları, taksim en iyi sütlaççı olarak tescili ve ünü her yere yayılmış restoranda Nizamettin Kızılkaya‘nın denetiminde çocukları ve torunlarına kadar uzanan sorumlulukla işletme her daim en mükemmelini sunmaya devam etmektedirler.

Önce pidesi sonra sütlacı ile namı yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerin akın ettiği ünle yayılan 40 yılın tecrübe, kalite ve lezzetin harmanlandığı emekle 1990 yılında şubeleşmeye giderek restoran zinciriyle İstanbul’a lezzet adresi kazandırmıştır. Karadeniz Pidesi ve Karadeniz sütlacının başka yerde rastlanamayacak özgün lezzeti tescillenmesinde taksim’de nerede yemek yenir en iyi restoran olarak İstanbul lokasyonlarında gösterilmesi Nizam Pide’nin gerçek bir emek ve özverinin haklı gururu olmaktadır.

Meşhur Pideler

Türkiye’nin İlk
Tescilli Pidecisi

Tatlılar

Nizam’ın Meşhur
Sütlaçları