Beyoğlunda Yemek Yenilecek En Güzel Yer Nizam Pide Salonları

Galatasaray ve Taksim‘de şubeleri bulunan Nizam Pide adlı mekan yerli misafirlerinin yanı sıra turistlerin de uğrak mekanıdır. Yabancı misafirler en iyi Türk lezzetlerini tatmak için Beyoğlu’nda yemek yenilecek en güzel yer olan Nizam Pide’ye gelmektedir.

Günlük çıkan sulu yemekler ve birbirinden lezzetli günün çorbaları ile Nizam Pide Beyoğlu’nda yemek yenilecek en güzel yer ve Beyoğlu’nun en uğrak mekanlarına sahiptir. 40 yıldır Beyoğlu’nda hizmet veren Nizam Pide Beyoğlu’nda her kesime hitap eden yemek çeşitlerini günlük ve taze olarak üretmektedir.

Türkiye’nin ilk tescilli pidesini yapan Nizam Pide İstanbul’da en iyi pideci olarak da ün salmıştır. Yerli misafirler kadar yabancı turistler de yöresel Türk yemeklerini Nizam Pide’ye gelerek tadarlar. Mekanın en güzel tatlısı Nizam’ın meşhur sütlacı olmakla birlikte İstanbul’da en iyi sütlaççı ünvanına sahiptir. Beyoğlu’na gelen turistler Beyoğlu’nda nerede yemek yenir sorusunun cevabını Nizam Pide’de bulmaktadırlar. Misafirlerimiz Beyoğlu’nda ucuz ve iyi bir yemek tatmak için Nizam Pide’yi tercih etmektedirler. Izgaradan kebaba, pideden sütlaca, sulu yemekten salata çeşitlerine kadar zengin bir menü ile Nizam Pide’de karnınızı keyifle doyurabilirsiniz.

Beyoğlu’nda Yemek Yenilecek En Güzel Yer

Tarih meraklıların yanı sıra tarihi kenti gezmek için İstanbul’a gelen yerli ve yabancı misafirlerimiz Beyoğlu’nda yemek yenilecek en güzel yer olan Nizam Pide’ye uğramaktadır. Tarihi öneminin yanı sıra insanlara sunduğu lezzetli tatlar ile Nizam Pide sizleri de restoranlarına bekliyor. Kaşarlı, kıymalı, kavurmalı, pastırmalı, mantarlı, sucuklu, yumurtalı, kuşbaşılı ve karışık çeşitleri bulunan pideler, her yaştan herkes tarafından severek tüketilmektedir.

Beyoğlu esnafınında Beyoğlu’nda en iyi esnaf lokantası olarak önerdiği yerlerin başında Nizam Pide gelmektedir. Beyoğlu’nda ve yakında bulunan lokasyonlar içerisinden siparişler alınmaktadır. Et ile arası olmayan ama pideyi seven vejetaryenler için vejetaryen pide seçeneği sunulmaktadır. Yöresel peynirler ile süslenen ve mevsimsel otlar kullanılarak yapılan vejetaryen pide, kırmızı et ve türevlerini tüketmeyenlerin favori pidesidir. Sadece Beyoğlu’nun değil, Türkiye’nin ve hatta dünyanın en lezzetli pideleri Nizam Pide’de üretilmektedir. Fırın sütlaç gibi klasik lezzetin yanı sıra atom sütlaç, meyveli sütlaç ve dondurmalı sütlaç ağızlara yaraşır şekilde yapılmaktadır. Meşhur fırın sütlacı kadar değişik sütlaç çeşitleri de misafirlerimiz tarafından lezzetle tüketilmekte, tercih edilmektedir.