İstanbul'un En İyi Sütlaççısı - Nizam Pide & Sütlaç Salonları

İstanbul’un en iyi sütlaççısını mı arıyorsunuz? Hemen cevap verelim bu adres kesinlikle Nizam Pide & Sütlaç salonlarıdır. Mutlaka tadına bakmanız gereken Nizam’ın meşhur sütlaçları hamsiköy usulü hazırlanıp odun ateşinde fırınlarda pişirilmektedir.

İstanbul her mevsim uzun yürüyüşlerle, birçok uygun alışveriş fırsatlarıyla ve tabii ki birbirinden leziz yemek seçenekleri olan lokantalarıyla sakinlerini mest eden bir şehir. İstanbul’da yürüyüş ve alışveriş yapmayı sevenlerin uğramadan edemeyeceği caddelerden biri de Taksim İstiklal Caddesidir. İstiklal caddesinde cıvıl cıvıl vitrinleri gezerken acıktığınızda mutlaka Nizam Pide ve Sütlaç salonlarına uğramanızı tavsiye ederiz. Yürüyüş turunuzun en iyi durağı olacağını garanti ediyoruz.

İstanbul’da iyi yemek için birçok seçenek olsa da çoğu zaman kötü sürprizlerle karşılaşmak mümkün olabiliyor. Hem köklü bir geleneğe sahip, hem de lezzetinden ödün vermeyen Nizam Pide & Sütlaç restoranları ise hala varlığını korumaktadır. Nizam Pide ve Sütlaç İstiklal caddesi, Taksim, Beyoğlu’da nerede yemek yenir sorusuna yanıt arayan yemek meraklılarını 40 yıldır hizmet verdiği restoranlarında bekliyor. Yalnızca pide ve sütlaç değil, aynı zamanda kebap, ızgara, günlük sulu yemek ve kış günlerinin vazgeçilmezi sıcak, nefis çorbalar da mevcut. Yani, iyi yemeklere doymadan çıkmanız imkansız diyebiliriz.

İstanbul’un En İyi Sütlaççısı

İstanbul turunuzda yorulduğunuzda, acıktığınızda veya tatlı bir şeyler atıştırmak istediğinizde Nizam Pide ve Sütlaç salonuna gitmeden olmaz. İstanbul’un en iyi sütlaççısından meyveli sütlaç, fındıklı sütlaç, kuru kayısılı sütlaç, kuru incirli sütlaç, atom sütlaç gibi bir çok çeşitte zevkinize ve damağınıza göre sütlaç seçimi yapabilirsiniz. Uygun fiyata hem taze hemde lezzetli sütlaçların tadına varabileceğiniz Nizam Pide & Sütlaç salonlarına sizleri de bekliyoruz. Çünkü Nizam’ın meşhur sütlacını tatmadıysanız henüz sütlaç yemiş sayılmazsınız. aşağıda meşhur fırın sütlaç çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

HAMSİKÖY SÜTLACI

HAMSİKÖY SÜTLACIEN ÇOK TERCİH EDİLEN

7 ₺

Nizam’ın meşhur Hamsiköy sütlacı
Gözat

KAYISILI İNCİRLİ SÜTLAÇ

KAYISILI İNCİRLİ SÜTLAÇ

8 ₺

Nizam’ın meşhur sütlacı üzerine kuru kayısı ve kuru incir
Gözat

KAYISILI SÜTLAÇ

KAYISILI SÜTLAÇ

8 ₺

Nizam’ın meşhur sütlacının üzerine Malatya kuru kayısısı
Gözat

DONDURMALI SÜTLAÇ

DONDURMALI SÜTLAÇÖZEL

9 ₺

Sütlaç üzerine hakiki Kahramanmaraş dondurması
Gözat

ATOM SÜTLAÇ

ATOM SÜTLAÇSPESİYAL

8 ₺

Lokum, incir, kayısı, üzüm, muz, fındık, bal
Gözat

FINDIKLI ÜZÜMLÜ SÜTLAÇ

FINDIKLI ÜZÜMLÜ SÜTLAÇ

7 ₺

Nizam’ın meşhur sütlacı üzerine fındık ve kuru üzüm
Gözat

MUZLU FINDIKLI SÜTLAÇ

MUZLU FINDIKLI SÜTLAÇ

8 ₺

Nizam’ın meşhur sütlacı üzerine fındık ve muz
Gözat

MEYVELİ SÜTLAÇ

MEYVELİ SÜTLAÇ

9 ₺

Nizam’ın meşhur sütlacı üzerine mevsim meyveleri
Gözat


Ayrıca Nizam’ın meşhur sütlaçlarını Hızlı paket servisi ile adreslerinize ulaştırıyoruz. Harbiye, Şişli, Nişantaşı, Osmanbey, Bomonti, Kurtuluş, Taksim, Tarlabaşı, İstiklal Caddesi, Fındıklı, Gümüşsuyu, Galatasaray, Tünel, Karaköy, Galata, Beyoğlu, Kasımpaşa, Şişhane gibi semtlere çok kısa bir sürede nefis pide ve sütlaç siparişi ulaştırılmaktadır. Ayrıca siparişlerinizi mobil uygulama üzerinden vererek günlük çeşitli fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.
Merkez

Galatasaray

Şube 1

Taksim

Şube 2

Harbiye